Zaloguj się do konta

Wędka Konger Tiger Cross Max 240cm - pomocy

utworzono: 2011/02/20 14:23

Koledzy posiadam wędke Konger  Tiger Cross Max 240cm, cw 3-18g przy której uszkodziła mi się ostatnia przelotka , uderzyłem wędką o kamień i posypała się porcelana! Nie orientuje się ktoś czy można takową dokupic lub zaadoptowac z innej wędki. Szukałem na allegro i po róznych sklepach wędkarskich ale nie mogę znalezc. Doradzcie coś.

[2011-02-20 14:23]

NO NASTĘPNY Z FANTASTYCZNYM TYTUŁEM TEMATU!!!!!!! 

CHŁOPIE, NAPISZ W TEMACIE PO LUDZKU O CO CI CHODZI, A NIE JAKBYŚ POLICJĘ DO MORDERSTWA WOŁAŁ!!!

[2011-02-20 14:25]

rolo81

:))))))))) 112
[2011-02-20 14:31]

ryukon1975

Ratunku!!!!Trudno coś doradzić ,jak nie potrafisz wykonać tak prostej naprawy poproś kogoś znajomego.Należy zdemontować uszkodzoną przelotkę i przykleić nową.Po zmierzeniu średnicy szczytówki kupisz przelotkę szczytową w każdym sklepie wędkarskim.
[2011-02-20 14:35]

khakiprichi

wymień całą przelotkę
[2011-02-20 14:36]

Bardzo dziękuję za fachową poradę,nigdy bym nie wpadł na to,że trzeba najpierw zdemontowac starą a potem zamontowac nową.  Ale przeceż wyraznie pisałem, że nie mogę nigdzie dokupic takiej przelotki!! [2011-02-20 14:43]

Bardzo dziękuję za fachową poradę,nigdy bym nie wpadł na to,że trzeba najpierw zdemontowac starą a potem zamontowac nową.  Ale przeceż wyraznie pisałem, że nie mogę nigdzie dokupic takiej przelotki!!



No i widzisz????????????? A gdybyś dał skonkretyzowany bardziej tytuł tematu, to i odpowiedzi miałbyś konkretne. A tak poza tym, to czy ten kołnierzyk porcelanowy jest Ci aż tak niezbędny na tej przelotce? Śmiem wątpić. 

[2011-02-20 14:48]

rolo81

w krokodylu znajdziesz wszystko
[2011-02-20 14:49]

kaziks403

Jeżeli sam nie potrafisz znaleźć i wymienić tej przelotki, zanieś kijek do sklepu i poproś aby oddali do serwisu. Trochę to trwa. Druga opcja - pojaw się w sklepie ze szczytówką. Jeśli przelotki nie dopasują to zamów pasującą. Na wszelki wypadek zamów więcej jak takie trudno dostępne.

  Pozdrawiam [2011-02-20 16:44]

Arkadiusz81

Dokładnie, zdobądz namiar na serwis firmy Konger(www, nr tel lub e-mail) i zamów. Ja zawsze tak robie, np jak uszkodze segment,szczytówke czy przelotke czy co kolwiek. Dzwonie i zamawiam co mi potrzebne;)

"Konger" Hurtownia Artykułów Wędkarskich
Warszawska 19
05-082 Blizne Łaszczyńskiego Gm. Stare Babice
woj. mazowieckie

telefon: (22) 7220608

[2011-02-20 23:53]

olaf72

dokładnie pod numer 112 masz bezpłatnie,nawet jak nie masz nic na karcie.A jeśli coś to 997 dzwoń i może pomogą.
Litości czy tak trudno jest wpisać w tytule temat? moderator od razu powinien wywalić takiego posta w piz...u .Później ktoś szuka w wyszukiwarce podobnego tematu i co !?nic nie znajdzie i posty powiela (albo też jak jest taki mądry pisze pomocy).
Proponuje wszystkim użytkownikom którzy szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania wpisać w wyszukiwarce -pomocy- ,i przewertować kilkaset postów o tym tytule,dużo to nie zajmie najwyżej tydzień i mamy odpowiedź.Litości :(
[2011-02-21 01:29]

Panowie pisałem, że nigdzie nie mogę znalezc przelotki do mojej wedki, prosiłem o prostą poradę (gdzie mogę dostac przelotkę). I co? Na 7 chłopa tylko 1!!!!!!!!! był w stanie udzielic konkretnej odpowiedzi (Arkadiusz81-dzięki).  ŻENADA!!!!!!!!!!!   Inni że nie potrafią zrozumiec prostego pytania więc przyczepili się do tytułu tematu. Dla mnie najwazniejsza jest treśc a nie tytuł, na ale trudno są ludzie i "ludzie". Pozdrawiam te mądre głowy!!!!!  [2011-02-21 20:26]

kuman0

Kolego mialem podobny problem z przelota. Na fishing marcie jest dzial z przelotkami jaxona do spinningu wiec zmierz swoja przelotke wejdz na stronke i mysle ze cos dobierzesz cena wacha sie ok 3-5zl wiec jakis wielki to majatek nie jest jedynie proponowalbym wziac rozmiar wieksza i ewentualnie mniejsza niz wielkosc jka Ty zmierzysz bo to roznie bywa. Ja sam zamawialem chyba ze 3 razy zeby dopasowac odpowiednia, a i wiadomo ze nie wysla Ci samej przelotki wiec mozna zrobic jeszcze jakies dodatkowe zakupy.

Druga opcja to idz do sklepu gdzie kupiles wedke i tam zaytaj o takaowa przelotke lub popros zeby Ci zamoiwli z serwisu Kongera. Jezeli jest to ceniacy sie i dobry  sklep wedkarski zamowia ja bez problemu. Pozdrawiam

[2011-02-22 17:32]