Wędka karpiowa z kołowrotkiem do 350zł

/ 6 odpowiedzi
witam mam problem ponieważ  muszę kupic ojcu na rodzinki taki sprzęt  w takiej cenie jak w tytule. JA raczej jestem spiningista wiec na karpiach sie nie znam !  moze ktoś poleci jakis wmiare dobry kijek i kołowrotej z WOLNYM BIEGIEM w tej cenie??? nie musi byc typowa karpiówka może być mocniejszy feder, ojciec łowi karpie max 10 kg a najczesciej od 2 do 5 kg
kindziuk007


Witam. Oczywiście że to możliwe , ja bym polecił ci Jaxon inspiral carp : cena do 150zl ja mam taką wędeczkę kilka lat i wyciągnąłem na nią naprawdę dużo sporych karpi , a kołowrotek , np. jaxon magnet carp , cena około 110 zl , wolny bieg , 8 lozysk i pojemnosc szpuli 0,30/240m
 Pzdr. (2013/01/14 06:52)

tstaros


Wędka to Daiwa black widow, jak dobrze poszukasz kupisz pewnie poniżej 200 zł.

Jeżeli heavy feeder, to np. Konger Spirado, dostaniesz już za jakieś 160 zł (czasem łowię karpie na tego Kongera, na razie największy wyholowany miał coś ok.8 kg).

Gorzej z młynkiem, ciężko będzie kupić coś sensownego z wolnym biegiem za 150 zł, szukaj po promocjach na sklepach internetowych albo allegro, może trafisz w wyprzedażach np. coś z Okumy? Jeżeli byś się zdecydował na heavy feedera, to może starczyłoby na Okuma Travertine.

(2013/01/14 09:30)

Dadoss


Jeśli Ci nie starczy na tą Daiwe Black Window, to zastanów się nad Robinson Tritium Tele Carp. Ja mam w długości 3.60cm i cw 40-90g. Też łowię karpie w takim przedziale  jak Twój ojciec, a teraz to już prawie nie łowie :) Ale wracając do wędziska to na prawdę polecam. Spisuje się bardzo dobrze, zero problemów :) Co do kołowrotka to nic Ci niestety nie polecę, gdyż kołowrotek kupiłem "uniwersalny". Ogólnie nie polecam czegoś takiego :) Teraz właśnie próbuję znaleźć jakiś dobry kołowrotek do spina :)Połamania! :) (2013/01/14 09:54)

u?ytkownik140854


Witam. Oczywiście że to możliwe , ja bym polecił ci Jaxon inspiral carp : cena do 150zl ja mam taką wędeczkę kilka lat i wyciągnąłem na nią naprawdę dużo sporych karpi , a kołowrotek , np. jaxon magnet carp , cena około 110 zl , wolny bieg , 8 lozysk i pojemnosc szpuli 0,30/240m
 Pzdr.

Nie przesadzaj, że masz tę wędkę kilka lat. To seria z tamtego roku. (2013/01/14 13:09)

damiano89


Ja bym Ci polecił coś takiego 
http://allegro.pl/karpiowka-mistrall-lexus-carp-390-2-75lbs-fish-skl-i2928420945.html
posiadam taką karpiówkę i jest super, a kołowrotek poszukaj np cormorana
http://www.sklep-marlin.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=441&category_id=2&option=com_virtuemart&Itemid=54

Ostatnio takiego kupiłem z promocji, kolega tez użytkuje i nic się z nim nie dzieje złego (2013/01/14 15:14)

u?ytkownik104372


Cześć. Kup najlepiej Daiwe Black Widow 3.5lbs lub Robinson Tritium Carp 3lbs, a do tego młynek Okuma Travertine i masz fajny zestaw na prezent. (2013/01/14 16:22)