Wędka karpiowa Mistrall Aqua-Wasze opinie.

/ 1 odpowiedzi
Witam . Chciałbym upewnic sie przed zakupem wedziska Mistrall Aqua Carp 3,90\3,0 Lbs czy jest to dobry model na karpika łowie w jeziorach karpie do wagi 15 kg. Czy macie opinie do tego wedziska jezeli nie to chociaz ocencie z waszego doświadczenia firme Mistrall . Oto link :http://duzaryba.tradoro.pl/wedziska-karpowki-karpiowki-3-skladowe-wedka-mistrall-aqua-carp-3-90m-3-0-lbs-bydgoszcz/p,136741 a i uzupełnie czyli krecioł zakupił bym mistrall pro carp X4 power 5000
omega65

Posiadam bolonkę Mistrall Aqua 600 i powiem tak znakomity kij do połowu małej i średniej ryby ! Łowię tą wędką  od dwóch sezonów , miałem możliwośc wyholowac karpie 2-3 kg , liny , karasie i zapewniam że kij spisuje się znakomicie , idealnie amortyzuje odjazdu ryb i w połączeniu z kołowrotkiem shimano z hamulcem walki to idealny tandem ::))) . Podpowiem Ci jeszcze w jaki sposób kupiłem :) , w sklepie wędkarskim pooglądałem  dokładnie wędkę , zapamiętałem nazwę symbol i ... wiadomo internet , przy cenie  sklepowej ok 360 zł !? a ja znalazłem  ją w sklepie internetowym  za 240 plus przesyłka ! Różnica szokująca !
Życzę udanych zakupów i połamania ... (2011/07/03 12:43)