Wędka Jaxon Arcadia Spinning.

/ 6 odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad kupnem nowej wędki spinningowej, i nie zbyt się na tym znam, prosił bym o pomoc, budżet na wędke z kołowrotkiem wynosi około 150zł. chciałbym na nią złowić jakiegoś szczupaczka,sandacza. Łowie na sztucznym zalewie (Solinie) najczęściej łowie z brzegu czasem zdarza się okazja iż mam do dyspozycji łódź.

Wybrałem jedną wędkę z firmy jaxon ponieważ miałem z tej firmy wędkę spławikową i dobrze się nią łowiło ale nie wiem czy to dobry wybór, proszę o pomoc. 


http://allegro.pl/zestaw-spinning-jaxon-wedka-2-70-spinningowy-kol-5-i5148774489.html
Jakub Woś


Po pierwsze
Sprzęt w zestawach zazwyczaj nie jest wart ceny aukcji. W skład często wchodzą słabe produkty, które nie schodzą z magazynu.
Po drugie
Nikt nie będzie w stanie z doświadczenia doradzić lub odradzić gdyż to nowosci na 2015rok
Po trzecie
Aukcja dla mnie jakaś lewa, jak gdyby dziecko ją robiło. Masa błędów. Literówek, stylistycznych, składniowych a nawet ort. (2015/04/08 22:04)

Sith


Konrad, tutaj masz pewny i gwarantowany towar:
http://www.wedkarski.com/szukaj?orderby=position&orderway=desc&n=96&search_query=arcadia&submit_search.x=0&submit_search.y=0
Nie łaszcz się na tę aukcję, ryzykowna.

Od lat używam niemal wyłącznie sprzętu JAXON-a, jeszcze się nie zawiodłem. (2015/04/09 06:15)

zbyszek73


jakoś też nie narzekam na jaxona (2015/04/09 06:30)

SVT


Posiadam sprzęt jaxona i jak koledzy wyżej piszą "Jeszcze mnie nie zawiódł". Często widuję komentarze, a to pękła szczytówka czy blank. Przelotki połamały się (niby na rybie te akcje), nie wierzę w to,  prawdopodobnie celem zniszczenia sprzętu to nie zadbanie i niechlujność. 

Z allegro co kolega wystawił link do aukcji to jak wyżej napisał

Ras al Ghul
 ta aukcja jest zakłamana, kij standardowy, ale to mniejsza o to. W tym kołowrotku nie  ma ani jednego łożyska, są tylko dwa wałeczki plastikowe w otworze do wkładania korbki. Gratis żyłka, co już podbija nakręcenie na zakup, następnie te obrotówki, z czego ta najmniejsza w środku i najlżejsza pracuję. Stalowe przypony i twistery, zapewne twistery są z lichej jakości gumek, dlatego sprzedający wystawił najgorsze artykuły na aukcje.

Wejdź kolego do mojego sklepu i popatrz na kije nowej generacji jaxona.

http://shark.sklep.pl/jaxon-silver-shadow-spinning-270m-10-30g-wj-sas27030-p995.html
 Wybierz sobie jakiś kijek i sam oceń SILVER SHADOW

to kije nowej generacji, a cena nie jest zbyt duża. Nie sprawdzisz, nie będziesz wiedział jakie ma zalety i wady. Ja nim w sklepie machałem, bardzo fajnie pracuje, jak na kij w tak niskiej cenie. Posiadam dwa spiningi JAXONA i zamierzam się do jeszcze jednego, właśnie tego wydania. Jak to powiadają kobiety, wędkarz lubi zbierać gadżety.  (2015/04/09 08:00)

89krzysztof


A czy przypadkiem od tego roku unia nie wprowadziła nakazu udzielania gwarancji minimum 24 miesiące na wszystkie produkty ? Coś takiego obiło mi się o uszy ... (2015/04/09 18:57)