Wędka Jaxon Cantara Spinning

/ 9 odpowiedzi
Witam, chciałbym się was zapytać czy to był dobry zakup dla początkującego spinningowca i czy jakościowo jest dobra czy zła :) http://www.wedkarski.com/wedki/3949-wedka-cantara-spinning-jaxon.html

WĘDKA JAXON CANTARA SPINNING

Koszt był nie wielki i dlatego też chcę się dowiedzieć czy był opłacalny :)

ciężar wyrzutowy [g]długość [cm]długość transportowa [cm]ilość części [szt.]masa [g]dostępność
5-252701432221
u?ytkownik168824


Witam, chciałbym się was zapytać czy to był dobry zakup dla początkującego spinningowca i czy jakościowo jest dobra czy zła :) http://www.wedkarski.com/wedki/3949-wedka-cantara-spinning-jaxon.html

WĘDKA JAXON CANTARA SPINNING

Koszt był nie wielki i dlatego też chcę się dowiedzieć czy był opłacalny :)

ciężar wyrzutowy [g]długość [cm]długość transportowa [cm]ilość części [szt.]masa [g]dostępność
5-252701432221
Ogólnie może być jak na początek.Tym spinningiem troszkę poduczysz sie,wtedy zobaczysz co z czym się je,aczkolwiek na początek dla młodego chłopak wędka ok. (2013/12/15 13:27)

u?ytkownik142033


80% wędkarzy zaczyna od taniego sprzętu :) i tak powinno być , zresztą za tej jakości wędke 20 lat temu dałbyś o wiele więcej. Tą wędeczką pogonisz szczupaczka i okonia. Za jakiś czas jak już kupisz sobie droższą ta przyda sie na cięższe warunki , chaszcze i takie tam :) (2013/12/15 13:51)

RuchPalikota2


Widzę że chyba jesteś rocznik 99' po tym co widzę w loginie ;)Muszę ci szczerze powiedzieć że sam zaczynam od tej wędki ;) Wg mnie jest bardzo dobra dla początkującego. Dzisiaj jej nawet używałem bo byłem sobie na j. Strażym :)Kupuj, sprawdzaj, poprawiaj -dzięki temu będziesz wiedział co dla ciebie jest najlepsze :) (2013/12/15 16:08)

yanek998


witaj.
Też jestem użytkownikiem takiej wędki i jestem z niej zadowolony. Używam jej już kilka lat, poza nią mam inne droższe ale zawsze na łowach lubię nią pomachać, taki chyba sentyment do pierwszego spininngu :). a prawdą jest to co piszą Koledzy, sprawdzaj kupuj używaj z każdym dniem Twój arsenał będzie się powiększał:). Tak na koniec swoje pierwsze akcesoria do spławikówki trzymałem w małym pojemniku na żywność :) a teraz każda skrzynka jest za mała :) Pozdrawiam i życzę połamania (ale oczywiście nie Cantary :)) (2013/12/15 17:23)

bajast


kolego sam używam tej wędki na poczetek wydaje mi się że cena w porównaniu do jakości jest ok,na start według mnie jest ok a pożniej sam zobaczysz  co cie bedzie lepsze (2013/12/15 18:16)

lolo99


Dziękuję :D wędka już od jutra będzie wędrować z gdyni D: (2013/12/15 21:43)

veeh


Zgadzam się. W tej cenie naprawdę dobra wędka. Już kilkoma spiningami machałem (włączając 3x droższe) ale nadal ją lubie. (2013/12/16 09:16)

lolo99


Jeszcze mam jedno pytanko jaki polecacie dobry nie drogi kołowrotek do niej :) (2013/12/16 17:09)