Wędka Jaxon Tele Travel 360-30

/ 4 odpowiedzi
Witam kolegów mam trochę dziwne pytanie no ale słuchajcie. Posiadam wędkę jaxon tele travel 360 10g-30g którą chciał bym przeznaczyć do połowu karpi . Czy ta wędka jest w stanie wycholować karpia 10 czy 15 kilo?

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

mati5090


ja ci powiem jak ma dobre włukno i mocne przelotki to na leciutki gruncik mozesz ją dac ale jak wedka jest byle jaka za 60 zł to szkoda kija psuc lepiej łowic na spławik (2013/05/22 21:13)

Boolek


Myślę, że raczej nie, nie znam się za bardzo na karpiach ale z tego co wiem to raczej trzeba mieć wędki karpiowe z lepszego włókna i lepszego wykonania. (2013/05/22 21:29)

liffer


Gdzie ty chcesz takie karpie łapać ^^ (2013/06/01 11:35)

u?ytkownik37148


ja ci powiem jak ma dobre włukno i mocne przelotki to na leciutki gruncik mozesz ją dac ale jak wedka jest byle jaka za 60 zł to szkoda kija psuc lepiej łowic na spławik



Jak już to "włókno" . Powinny być warny za takie orty.

Wędka IMO nie nadaje się na karpia, weź kup sobie karpiowego Mikado i nie kombinuj. Szkoda czasu i można się zniechęcić. Generalnie to niezależnie jaki kij, to jaxon nie jest dobrym wyborem. Nie chodzi tu o cenę, bo jak pokazuje mikado można tanio i dobrze, ale o wykonanie. Niestety Jaxon na jakość nie stawia. Dlatego odpuściłbym karpie tym kijem. Zostaw go na spławik. Szkoda Twoich nerwów. (2013/06/01 12:00)