Zaloguj się do konta

Wędka Jaxon Bolero winklepicker co to za kijek?

utworzono: 2012/08/02 11:01
Mamba91

Witam. Od niedawana zalaczyla mi sie zajawka na ryby. Kidys lowilem z ojcem jak bylem maly. Po odnalezieniu sprzetu znalalem taki o to kijek   jaxon bolero winklepicker i szczerze mowiac nie wiem do jakiej metody polowu sie nadaje. Ma 5-30 g. wyrzutu i 270 cm dlugosci. Szukalem na allegro takiego kijka ale nie udalo mi sie nic odnalezc. Moze jest ktos kto moglby mi pomoc. z gory dziekuje.


Pozdrawiam Mateusz

[2012-08-02 11:01]

Fix

Picker chyba ;) [2012-08-02 12:26]

JKarp

Witam. Od niedawana zalaczyla mi sie zajawka na ryby. Kidys lowilem z ojcem jak bylem maly. Po odnalezieniu sprzetu znalalem taki o to kijek   jaxon bolero winklepicker i szczerze mowiac nie wiem do jakiej metody polowu sie nadaje. Ma 5-30 g. wyrzutu i 270 cm dlugosci. Szukalem na allegro takiego kijka ale nie udalo mi sie nic odnalezc. Moze jest ktos kto moglby mi pomoc. z gory dziekuje.


Pozdrawiam Mateusz


CześćJest to wędka typu picker z ciężarem wyrzutu do 30g. Już tej wędki nigdzie nie znajdziesz chyba, że u kogoś na strychu. Seria się skończyła około siedem lat temu.JK

[2012-08-02 12:53]

Jędrula

 

To wędka do drgającej szczytówki gdzie sygnalizatorem brań jest właśnie delikatna szczytówka , zupełnie jak w feederze z tym , że to kij na jeziora i kanały gdyż ma bardzo małe ćw . To świetna i finezyjna metoda do połowu ryb małych i średnich , zestaw najczęściej montuje się z koszykiem .

[2012-08-02 13:07]

Mamba91

Dziekuje kolecy za pomoc. Zycze powodzonka [2012-08-02 22:42]