Zaloguj się do konta

Wędka Jaxon Charisma Tele Cast 10 -35 g /3.50 m

utworzono: 2012/07/08 20:17

Interesuje mnie ta wędka z uwagi na antypoślizgową rękojeść , która nie zgnije lub nie zniszczy się w inny sposób tak jak korek . Pytanie tylko , czy ta wędka  , jest wytrzymała mechanicznie tj. nie ulega awarii z  byle powodu ? Pytanie to zadaję , nauczony poprzednimi doświadczeniami : miałem bowiem , kiedyś wędkę węglową Jaxona , która złamała się nie z mojej winy - już podczas pierwszego wędkowania.Obecnie zainteresowałem się wędką Jaxon Charisma Tele Cast 10 -35 /3,50 - gdyż wygląda na estetyczną i dobrze zrobioną . Poza tym zauroczył mnie jeszcze  gryf tego kija , który (jak już wcześniej wspomniałem ) - nie jest wykonany z korka.


Czy ktoś ma tę wędkę : Jaxon Charisma Tele Cast?
Jak się sprawuje i czy nie ulega uszkodzeniom - jako ,że jest to tania węglówka Jaxona? [2012-07-08 20:17]

endriu1994

Miałem tą wędke w wersji

Jaxon Charisma TELE CARP 3,90m 20-80g

Nie wiem czy z mojej winy czy nie ale po dokładnym wyczyszczeniu i umyciu (dodam że dbam o wędki) lekko ugiołem szczytówkę myślę że nie bardziej jak 4 cm niestety szczytówka strzeliła jak szczypka i na dodatek walneła mnie w palucha :D

Postanowiłem sprawdzić wytrzymałość pozostałych elementów i wszystkie połamały się bez używania większej siły dlatego odradzam zakup tej wędki,ale to tylko moje zdanie twoja kasa twój wybór .

[2012-07-09 12:51]

gtsphinx

Ja mam tą wędkę ale 4 metrową. Kupiłem w zeszłym roku i zdążyłem już nią dobrze połowić. Oceniam wędkę na 4 z plusem w 5 stopniowej skali, zarówno jeżeli chodzi o cenę i o jakość. Mi osobiście przypadła do gustu i mogę śmiało polecić.
[2012-07-14 23:53]

Piotras0303

WITAM
Ja mam dwie te wentki 4.5 i 5 jstem  zadowolony przez 2lata łowienia żadnej awarii nie było
[2012-07-15 03:39]

Interesuje mnie ta wędka z uwagi na antypoślizgową rękojeść , która nie zgnije lub nie zniszczy się w inny sposób tak jak korek . Pytanie tylko , czy ta wędka  , jest wytrzymała mechanicznie tj. nie ulega awarii z  byle powodu ? Pytanie to zadaję , nauczony poprzednimi doświadczeniami : miałem bowiem , kiedyś wędkę węglową Jaxona , która złamała się nie z mojej winy - już podczas pierwszego wędkowania.Obecnie zainteresowałem się wędką Jaxon Charisma Tele Cast 10 -35 /3,50 - gdyż wygląda na estetyczną i dobrze zrobioną . Poza tym zauroczył mnie jeszcze  gryf tego kija , który (jak już wcześniej wspomniałem ) - nie jest wykonany z korka.


Czy ktoś ma tę wędkę : Jaxon Charisma Tele Cast?
Jak się sprawuje i czy nie ulega uszkodzeniom - jako ,że jest to tania węglówka Jaxona?


ja posiadam takowy kij tylko troszke dluzszy naprawde polecam od pary kolowrotek

TOP CARP FRXL 400

[2012-07-19 19:44]

i dzis dotarł nowy kij ---http://allegro.pl/show_item.php?item=2477298250

jutro poszaleje nad wodą , pozdrawiam wszystkich wedkujących :)

[2012-07-19 19:46]