Wędka Jaxon Cantara Tele-3,60m-30g

/ 33 odpowiedzi
kunofon

ogólnie nie polecam Jaxona, zbyt wiele rozczarowań doznałem od tego sprzętu. Polecam ci coś z kongera, ewentualnie mikado. pozdro

Myślę tak jak koledzy powyżej firma Jaxon nie produkuje produktów z niskiej półki i jeśli odpowiednio dbasz o swój sprzęt to przedłużasz jego wytrzymałośc i trwałośc.

I tu się z kolegą zgodzę !! :))

Nie rozśmieszajcie mnie:) Jaxon to największy syf jaki miałem w ręce. (2012/04/02 16:43)

użytkownik104372

ogólnie nie polecam Jaxona, zbyt wiele rozczarowań doznałem od tego sprzętu. Polecam ci coś z kongera, ewentualnie mikado. pozdro

Myślę tak jak koledzy powyżej firma Jaxon nie produkuje produktów z niskiej półki i jeśli odpowiednio dbasz o swój sprzęt to przedłużasz jego wytrzymałośc i trwałośc.

Nie rozśmieszajcie mnie:) Jaxon to największy syf jaki miałem w ręce.

Jak taki syf to moze opiszesz cos o tym syfie? Ja jak na razie to na jaxona nie narzekam i dla mnie jest super. (2012/04/02 17:15)

MateuszGrenda

Nie polecam każda wędke z JAXONA połamałem :/ Moim zdaniem to JAXON robi dobre kołowrotki (2012/04/02 17:20)

kunofon

Jak taki syf to moze opiszesz cos o tym syfie? Ja jak na razie to na jaxona nie narzekam i dla mnie jest super.

Widzisz każdy ma inne wymagania ja lubię jak wędka jest prosta a nie krzywa jak łuk:) A taki właśnie miałem przypadek ze spinem cantara. kolejna cantara to teleskop którego już nawet do łuku nie da się porównać bardziej do pełzającego węża.
I stąd moja opinia na temat tej firmy. Jedna wędka im wyjdzie polecisz koledze kolega pójdzie ją kupić i okaże się bubel. Ich wędziska nie mają powtarzalności jedna taka a druga taka w tej samej serii oczywiście:) Jest wiele firm w podobnym przedziale cenowym które są nie doceniane na naszym rynku a jakościowo są lepsze od omawianego Jaxona.
Pozdrawiam. (2012/04/02 18:08)

użytkownik104372

Jak taki syf to moze opiszesz cos o tym syfie? Ja jak na razie to na jaxona nie narzekam i dla mnie jest super.

Widzisz każdy ma inne wymagania ja lubię jak wędka jest prosta a nie krzywa jak łuk:) A taki właśnie miałem przypadek ze spinem cantara. kolejna cantara to teleskop którego już nawet do łuku nie da się porównać bardziej do pełzającego węża.
I stąd moja opinia na temat tej firmy. Jedna wędka im wyjdzie polecisz koledze kolega pójdzie ją kupić i okaże się bubel. Ich wędziska nie mają powtarzalności jedna taka a druga taka w tej samej serii oczywiście:) Jest wiele firm w podobnym przedziale cenowym które są nie doceniane na naszym rynku a jakościowo są lepsze od omawianego Jaxona.
Pozdrawiam.

No w sumie jest w tym troche racji:) (2012/04/02 19:47)

youxddd

Co ty pieprzysz za głupoty ?Ja mam Jaxona Cantare spina i nic się nie wygina.widać że  nie posiadasz tej zajebistej wędki.a wy wogole patrzycie na cene ja swoją kupiłem za 40 zł.wątpie żebyście lepszą znaleźli za taką cenę.Jeszcze do przętu jaxona mam ędkę jaxon adventure  za 45 zł i mam ją 6 lat i jakieś minimalne ustereczki małem ale nic pozaym. i na obydwie największe ryby w swoim życiu wyłowiłem .

? (2013/08/27 11:40)

RuchPalikota2

Mam ją i się dobrze sprawuje ładnie rozmieszcza pracę pod dociążeniem na całej wędce ;) (2013/09/01 09:41)