Zaloguj się do konta

Wędka Fish Hunter Starlite 360 30/60gr

utworzono: 2010/04/19 10:13
JAGUAR60

 

Mam pytanko do znawców.Czy wędka FISH HUNTER STARLITE 360 30/60gr nada się na odległościówkę metodą spławikową na wodach stojących?Proszę o opinie ponieważ przymierzam się do jej zakupu.

[2010-04-19 10:13]

JAGUAR60

 

Mam pytanko do znawców.Czy wędka FISH HUNTER STARLITE 360 30/60gr nada się na odległościówkę metodą spławikową na wodach stojących?Proszę o opinie ponieważ przymierzam się do jej zakupu.


Aha...do w/w wędki chcę dołożyć ten oto kołowrotek: Daiwa Tornado 3i 3550.Co sądzicie o tym zestawie? 
[2010-04-19 10:30]

 

Daj sobie spokój z tyk kijkiem . Jak koniecznie chcesz teleskopową odległościówkę to polecam Ci

http://allegro.pl/item981160396_jaxon_digital_tele_match_420_20.html

Ten sprzęt to nie jakaś rewelacja ale mój kolega go ma , miałem go w rekach , łapałem na niego i złego słowa nie powiem ! Aaaaa kołowrotek do odległościówki to polecam

http://allegro.pl/item988501616_kolowrotek_mitchell_avocet_match_4000_rd_wzorowy.html

Miąłem , łowiłem na niego , nigdy mnie nie zawiódł . Nie jest to może najnowsza konstrukcja ale się sprawdza !

[2010-04-19 10:50]

Boberto

...kolego Franz ... podejrzewam ze nie miales tego kija  w reku .. to nie jest zla wedka ... wiem bo mam ... co prawda do odleglosciowki bedzie to nie najlepszy pomysl - srednica przelotek. ... i widze maly obiektywizm w tym co poronujesz ... czyli proponujesz to co masz ... a nie zawsze tego typu rada jest dobra rada.


szukaj czewgos pod ten desen :
LINK


Pozdro.
[2010-04-19 12:24]

Drogi kolego boberto ja proponuje to co ma mój kolega , sprawdziłem działanie tego kijaszka i twierdzę , że moja propozycja to dobry wybór w tym przedziale cenowym , a kołowrotek miałem osobiście to fakt . Jednak według mnie ten kij rozważany przez naszego młodszego kolegę nie nadaje się na odległościówkę i wybacz mi to wyrażenie ale jak dla mnie to ordynarna , ciężka ( 400gr) gruntówa ! Fakt jest taki , że dawno temu miałem taki ordynarny kij który ''przyniósł'' mi wiele pięknych okazów i powiem więcej , sprawował się wyśmienicie jak na tamte czasy ! Jednak w obecnym czasie nie ma się co trudzić bo można iść do sklepu i kupić coś fajnego , lekkiego z czego będziemy zadowoleni a nie coś z czego musimy być zadowoleni !

[2010-04-19 12:53]

JAGUAR60

Dzięki Koledzy za podpopwiedzi.Sprzęcik mam już zakupiony :)Czas ruszyć na rybki.

[2010-04-21 08:31]