Wędka DRAGON FUJI Spinning 2,70 m 10-35g

/ 2 odpowiedzi

TEAM DRAGON FUJI Spinning 2,70 m 10-35g

Co sądzicie o tym kiju ???
szczecin


Witam ,wędeczka bardzo dobra do połowu szczupaka i sandacza na cięższe przynęty . Wędka ma bardzo dobry uchwyt do kołowrotka firmy fuji oraz przelotki tej samej firmy . Osobiście posiadam tem dragon 2,45m 7-21gr i jestem bardzo zadowolony , złowiłem już na nią bardzo ładne szczupaki oraz pstrągi . Z wędki będziesz bardzo zadowolny . Pozdrawiam (2012/03/05 10:53)

Kochanke


Mam od niedawna ten kij. Niestety nie było jeszcze okazji żeby przetestować go nad wodą, ale już niedługo :) Jeżeli chodzi o wrażenia "na sucho" to wędka prezentuje się znakomicie. Bardzo staranne wykonanie, świetne komponenty, pierścienie rezonansowe, korkowa rękojeść. Przelotki ładnie obsadzone, nie ma grubych nadlewek lakieru, kij lekki i jako taka wisienka na torcie na koniec przyzwoity pokrowiec materiałowy a nie jakaś tani sztuczny rekaw.

Ja jestem właśnie na etapie poszukiwania do niego właściwego kręcioła i wkrótce pierwsze testy nad wodą :)

Reasumując jak na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kij ma bardzo pochlebne opinie wśród Kolegów więc myślę, że byłbyś z niego zadowolony.

Pozdrawiam
Rafał (2012/03/05 13:05)