Zaloguj się do konta

Wędka DRAGON Thytan Zander

utworzono: 2012/02/07 20:59
-Junior-

Witam Panowie! :)

Chciałbym poprosić Was o poradę na temat tego wędziska. Chciałbym używać go do połowu na koguty. Może ktoś ma ten kijek i wyskrobałby kilka słów. Bo wujek Google nie znalazł za dużo na jego temat. I jeszcze jedna sprawa czy długość 205cm nie będzie zbyt krótka do łowienia z brzegu? Chodź z drugiej strony służyłby mi do ciężkiego i agresywnego opadu. Jest jeszcze DRAGON Tythan Kogut, ale jest trochę cięższy i aż takiej pałki nie potrzebuję.

[2012-02-07 20:59]

chleb

Według mnie wystarczy. Jeżeli chcesz łowić z gruntu to jeżeli nie masz to kup podpórki.
[2012-02-08 11:29]

-Junior-

Według mnie wystarczy. Jeżeli chcesz łowić z gruntu to jeżeli nie masz to kup podpórki.

Nic z tego nie rozumiem...

[2012-02-08 19:05]

Jak chcesz łowić z brzegu to lepiej coś dłuższego tzn. polecam  Ci Dragon Express Jig 25 dł. 2.40 i kogucik poleci nieco dalej i hol ryby będzie leprzy, lecz jest to WKLEJANKA, ale z całym szacunkiem wyboru dokonasz Ty.

Pozdrawiam:))) [2012-02-08 19:20]

Ten Express to wklejanka
[2012-02-08 19:21]

-Junior-

Dziękuję za radę, ale tak się składa, że próbowałem już sił na wklejance. I przy podbijaniu koguta większość energii idzie w kij. W sklepach wędkarskich w mojej okolicy nie mają tego kijaszka. Gdybym miał okazję pomachać nim na sucho to wiedziałbym czy to jest to :), a tak to nie wiem czego się po nim spodziewać :/

Chyba będę musiał się dogadać z jakim sprzedawcą czy zamówiłby tą wędkę, lecz bez gwarancji, że ja kupie :P

Design w jakim jest wykonana bardzo mi się podoba.
[2012-02-08 20:25]

Iras1975

Witam Panowie! :)

Chciałbym poprosić Was o poradę na temat tego wędziska. Chciałbym używać go do połowu na koguty. Może ktoś ma ten kijek i wyskrobałby kilka słów. Bo wujek Google nie znalazł za dużo na jego temat. I jeszcze jedna sprawa czy długość 205cm nie będzie zbyt krótka do łowienia z brzegu? Chodź z drugiej strony służyłby mi do ciężkiego i agresywnego opadu. Jest jeszcze DRAGON Tythan Kogut, ale jest trochę cięższy i aż takiej pałki nie potrzebuję.

Jest jeszcze z tej serii Pike coś ok 240cm. Trzymałem ten kijek w ręku i powiem, że całkiem niezły sprzęcik. [2012-02-08 21:11]

-Junior-

Również brałem go pod uwagę, lecz chciałbym kijek który nie odbiega wagą dużo ponad 150gr.
Przeglądam te wszystkie kijaszki i mam coraz większy mętlik :/
[2012-02-08 22:53]

domin77

może zobacz coś z milenium dragon   http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/dragon-millenium-g5-a3-p27-k6219.html

[2012-02-08 23:16]