Zaloguj się do konta

Wedka Dragon Contact Jig

utworzono: 2010/10/05 16:25
Rybczan

Witam.

Mam pytanko, właśnie dostałem przesyłke z wedka Dragon MYSTERY XT Contact Jig i wkładajać górną częsć wedki w dolna na łączeniu jest przerwa około 1 cm ( góra z dołem nie licuje) tak ma być czy to jakaś wada sprzętu ?

Pozdrawiam.

[2010-10-05 16:25]

WaLeR

Witam

Zakupiłem kijaszek Dragona z serii Thytan dokładniej model Light Spin cw 5-25g i też tak jest więc pojęcia  nie mam mi to nie przeszkadza :)

pozdo
[2010-10-05 17:07]

Rybczan

Witam.

mnie to tez nie przeszkadza, ale myslałem ,że to jakas wada fabryczna :) ale skoro tak jest w innych modelach to chyba taki urok :) ... grunt aby wędeczka była skuteczna :) niebawem ja przetestuje :).

Pozdrawiam.

[2010-10-05 17:16]

łysy wąż

cześć,
nie, to nie wada wędki. Wiele modeli spiningów tak ma i na szczęście w niczym to nie przeszkadza, ale też i nie pomaga ;-)
A swoją drogą contact jig to fajna wklejanka ( i za rozsądne pieniądze ), więc jeżeli zamierzasz łowić sandacze, to pewnie będziesz z niej zadowolony. Jedynym " nimusem " jest dość skromny c.w. ( do 20 gram o ile się nie mylę ), ale to będzie przeszkadzało tylko na dużej rzece.

pozdr.

[2010-10-05 17:34]

arekde

Niestety takie wątpliwości się pojawiają jak się kupuje przez internet....

Dlatego najpierw dobrze jest pójsć do jakiegoś dobrego sklepu i dokładnie pooglągać, przyjrzeć się , dopytać, potrzymać.....a potem tam kupić skoro taniej.

[2010-10-05 18:42]

modesty wand

Witam.

Mam pytanko, właśnie dostałem przesyłke z wedka Dragon MYSTERY XT Contact Jig i wkładajać górną częsć wedki w dolna na łączeniu jest przerwa około 1 cm ( góra z dołem nie licuje) tak ma być czy to jakaś wada sprzętu ?

Bez obaw złącza tego typu się z czasem ścierają i z stąd jest ten centymetr przerwy między dolnikiem a szczytówką.Tak jest w każdych złączach i nie jest to jakaś wada.


[2010-10-06 07:45]

łysy wąż

Nawiązując do tego, co napisał kolega arekde.
Ja nie jestem zwolennikiem kupowania sprzętu wędkarskiego przez internet. Zakładając że dostajemy towar zgodny z naszym zamówieniem, mogą być problemy z gwarancją. Kupując w sklepie, raczej nie będziemy mieli z tym kłopotu.

pozdr.

[2010-10-06 09:14]