Zaloguj się do konta

Wędka DAM Shadow 2,40 5-25

utworzono: 2018/03/21 17:21
kopytko12

Witam. Chciałem zapytać doświadczonych spiningistów czy ten kijek będzie dobry na wody stojące? Głównie łowię przynętami gumowymi o cieżaże do 20g. Główne gatunki ryb to szczupak sporadycznie sandacz. [2018-03-21 17:21]

marcin-sz

z brzegu zalecają 2,7m [2018-03-21 17:45]

erykom

Z brzegu łowią i na 2,10 i na 2.40 i nie ma jednoznacznej reguły jaka długość kija.Każda pliszka swój ogon chwali.Spokojnie tym kijem połowisz.Tylko za bardzo nie przekraczaj cw [2018-03-21 19:15]

barrakuda81

Nie znam tej wędki ale śmiało połowisz. Długość jest kwestią upodobań jak zauważył Mateusz.Sam ostatnio łowię z brzegu na kije 2.05 czy nawet 1.98 m.Tak lubię chociaż czasem trzeba sięgnąc po dłuższy kij.Po parametrach patrząc to taki kij uniwersalny.Na łódce też powinien być z niego pożytek. [2018-03-21 20:36]

kopytko12

Dziękuję wszystkim za pomoc . A jeszcze jedno co sądzicie o firmie DAM. Jak jest z jakością wykonania wędek przez tą firmę? [2018-03-24 16:18]

barrakuda81

Nigdy nie łowiłem sprzętem DAM. Raczej znam ich produkty od strony przynęt. Firma z tego co wiem ze stażem w branży dłuższym niż którakolwiek z naszych. W końcu marka b. znana a jak jest z jakością? Pewnie nie gorzej niż u konkurencji ale może taką opinie już zostawię komuś kto z ich wędek korzystał. [2018-03-24 16:31]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia