Wędka Daiwa Heavy Feeder 3.9 cw. 150 g

/ 12 odpowiedzi
Panowie Wędkarze kupiłem ten oto kij  Daiwa Heavy Feeder 3.90 cw. 150 i mam bardzo duże wyrzuty sumienia ze zakupiłem tak drogi kij (520),pytanie brzmi czy dobrze zrobiłem, i jak zagłuszyć sumienie??? Wyglad wędki jest piękny!!!
baloonstyle


Również mam ten kijek. Sumienni ? Jedź nad wodę i pierwszy hol zresetuje sumienie :)
Kijek wart ceny, ekstraklasa. (2012/03/12 12:25)

Arcymisiek


Odpowiem ci tak...
Każdy ambity facet esteta chce mieć dobry(piękny)wóz,dobrą(piękną)kobietę i dobry piękny sprzęt.
Tylko diabeł tkwi w tym,a żeby móc maxymalnie wykorzystać te walory.
Ale skoro koledzy sobie chwalą to chyba coś w tym jest:) (2012/03/12 13:09)

Przemo-77


Jesli Cie stać na takie wydatki to wszystko w porządku. Jeśli często łowisz ryby, jesteś zawodowcem to OK.

 Najdroższy samochód kiedys sie popsuje, najdroższe wędzisko kiedyś sie zniszczy i najpiękniejsza kobieta kiedyś sie zestarzeje.  Moim skromnym zdaniem 520 zl za kij to przesada (biorąc pod uwagę rybostan naszych rzek). Nad wodę jeździ sie łowić ryby, a nie lansować się ze sprzętem. Moi kolesie łapią sztuki o jakich 90% osoób na tym forum nawet się nie sniło i używają do tego bazarowego sprzętu. Sam żałuje, że wywaliułem kupe kasy na swój sprzęcik. Mogłem miec całkiem przyzwoity za mniejszą kasę. Teraz osobiście odradzam zakup drogiego sprzętu.

Myslę, większa sztuką jest złapac wielka rybę na byle jaki sprzęt, niż na sprzęt z najwyższej półki.

 

(2012/03/12 13:29)

macros111


Panowie Wędkarze kupiłem ten oto kij  Daiwa Heavy Feeder 3.90 cw. 150 i mam bardzo duże wyrzuty sumienia ze zakupiłem tak drogi kij (520),pytanie brzmi czy dobrze zrobiłem, i jak zagłuszyć sumienie??? Wyglad wędki jest piękny!!!

Kolego po paru owocnych wypadach nad wode Ci przejdzie,jak wytargasz cos medalowego.

I do siaty !

Polamania takiego kija Ci nie zycze,ale powodzenia!!!

(2012/03/12 13:30)

robert12031983


Dzięki tez do tej pory jak ktoś mi mówił ze chce kupić drogiego kija to się uśmiechałem, ale ten kij co kupiłem różni się od tego bazarowego mam feedera firmy Rumpol wszystko odlatuje i kasa w błoto poszła , nigdy nie lansowałem się na łowisku bo nie należę do ludzi tego typu. Napisze jak się sprawuje za nie długi czas.Pozdrawiam (2012/03/12 20:27)

ryukon1975


Będziesz zadowolony.:)
Jeśli chodzi o lansowanie się nad wodą to chyba tylko przed rybami, bo tam gdzie ja łowie trudno spotkać kogokolwiek.:) (2012/03/12 20:34)

macros111


Będziesz zadowolony.:)
Jeśli chodzi o lansowanie się nad wodą to chyba tylko przed rybami, bo tam gdzie ja łowie trudno spotkać kogokolwiek.:)

Nie zwracam uwagi na tego radzaju glupie docinki. (2012/03/13 11:02)

MisiekCk


Ładna wędka , ładny pokrowiec , ot tyle , żadna z niej ciezka rzeczna feederowa wędka.
(2012/03/18 23:44)

MisiekCk


Ogólnie nie kupować i już :) (2012/03/19 00:07)

piotrum


Hej.

Wędka jest super. Na pewno da Ci ogromną satysfakcję podczas łowienia. Napisz jeszcze jaki masz do niej kołowrotek.

pozdrawiam

(2012/04/03 05:08)

robert12031983


Kupiłem teraz do tej wędki

Początek formularza

 

Kołowrotek Cormoran Antera BR 5PiF,

Fedder super, ale kołowrotek średniej jakości farba już po pierwszym razie schodzi i przy zwijaniu koszyczka kołowrotek nie przyjemnie szumi.

Dół formularza

 

(2012/04/20 21:44)