Zaloguj się do konta

Wędka Cormoran Speciland Feeder 3,60 180g

utworzono: 2016/10/17 09:38
amstaf358

Witam czy ktoś z kolegów łowiących na rzece Odra/Wisła,łowi na w/w feedera cormorana,jak się sprawdza w uzytkowaniu, czy warty swojej ceny itd.. ...? [2016-10-17 09:38]

spines21

http://www.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=archiwum&szukaj=W%EAdka+Cormoran+Speciland+Feeder+3%2C60+180 [2016-10-17 15:21]

Przemo-77

Ja polecam Cormorana Feeder TS. Duże przelotki, mocny blank, szczytowa akcja. Świetny na rzekę bo przelotki sa duże i nie blokuja się smieciami. [2016-10-17 19:56]

amstaf358

To jest niemal to samo... [2016-10-18 07:09]

amstaf358

Pszyszedł do mnie w/w kij i powiem tak ,jak dla mnie dno i ...wodorosty, nie wiem czym się koledzy ekscytowali że zachwalali tego kijaszka na forum ja odesłałem go czy prędzej,bo to jakiś ciężki nie wyważony  kołek z płotu,a nie sprężyste wędzisko...zamówiłem w to miejsce bardziej kasową daiwę feeder Powermesh 330cm,do 100g ,zobaczymy czy spełni moje nadzieje.... [2016-10-20 15:35]

fishark

Za połowe tego co dałeś za Daiwę byś miał świetny kijek mikado da vinci 345m/140g. [2016-10-20 17:19]

amstaf358

nie chcę feedera mikado...a  z daiwy powermesha ,mam ładnych kilka lat spina z dawnej wersji.kij  już legendarny nie do zajechania.....może ten też się okaże perełką... [2016-10-20 18:17]

notaki

Pszyszedł do mnie w/w kij i powiem tak ,jak dla mnie dno i ...wodorosty,
Nie wiem czemu się dziwisz. Daiwa  nie jest tania  i feedery tej firmy kosztuja i ponad 3000 zł,, więc kupując  budżetowy model za 200 czy 300 zł trudno oczekiwać wodotrysków.
Troche to tak, jakbyś dziwił się ,  ze Nikon D3300 ( 1700 zł z obiektywem ) robi  duzo gosze zdjęcia niz Nikon D750 ( ok. 8000 zł za samo body ) , a sa i modele po kilkanascie tys.zl.

Myslę, ze rację mogą miec koledzy szukajac jakości za dobre pieniadze po prostu w tańszych firmach i nie placąc sporych pieniędzy za sama naklejkę z logiem Daiwa.
  [2016-10-20 19:08]

SlawekNikt

Pszyszedł do mnie w/w kij i powiem tak ,jak dla mnie dno i ...wodorosty, nie wiem czym się koledzy ekscytowali że zachwalali tego kijaszka na forum ja odesłałem go czy prędzej,bo to jakiś ciężki nie wyważony  kołek z płotu,a nie sprężyste wędzisko...zamówiłem w to miejsce bardziej kasową daiwę feeder Powermesh 330cm,do 100g ,zobaczymy czy spełni moje nadzieje....
Dlaczego dno ? Dlaczego chcesz porównywać kije o prawie dwukrotnej różnicy w c.w. ? Czego oczekiwałeś po kiju o c.w. 180 g. ... że niby będzie bardzo elastyczny ? Jak tak to nie to c.w.. Chcesz porównywać to porównuj o podobnym c.w.
I zacznij od początku czyli gdzie rybki łowić zamierzasz ? Jakie te rybki poławiać będziesz ? Inny kij na sumy czy sumki, a inny na białoryb nawet na tej samej rzece ...
Z uniwersałem będzie trudno ...
  [2016-10-21 20:19]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia