Wędka castingowa Dragon Guide Select multi - pro

/ 3 odpowiedzi
Witam, generalnie lowie karpie lecz zainteresowala mnie metoda castingowa. Poszukuje wedki do polowu szczupakow, sandaczy, sumow z brzegu jak i z lodzi na jerki, woblery, gumy. Wpadl mi w oko kijek firmy Dragon z serii Guide Select Jig & Jerk pytanie czy 2.13 to nie za krotki kij na sredniego suma i czy nie za dlugi na jerki?  Gramatura  jaka oferuje producent to 18-70g lub 25-100g i do tego multiplikator lecz nie wiem jaki....niskoprofilowy bedzie chyba za delikatny :) chce sie zmiescic w 1000zl.  
Expensiw


Witaj ja tez chcialem wczesniej kupic dragona tylko z najwyzszej puleczki i na forum mi to wypersfadowali , co moge powiedzic to to ze ta gramatura jest przesadzona i napewno kij nie jest tak uniwersalny nie ma takich dobrych wedzisk  z taka duza ruznica wyzutu nastepne ja zamiast dragona zamowilem MHX na sandacze i szczupaki -gwarancja na dozywocie i wykonanie podemie koszt niecale 800 zl i z takiego kija napewno bedziesz zadowolony nie patrz na to co dragon ma w opisach bo to jest przesadzone zamowilem jeszcze kij na pstragi oczywiscie castingowy tez na rezonansie jednosklad i koszt niecale 900zl .Co do multka to jak nie bedziesz lowic na male leciutkie przynety 3-7g tylko troszke ciezsze od 10g to multek za 150 -200 zl tez da rady  pozdro  (2013/11/10 15:20)