Wędka Carbomaxx Tele Travel

/ 4 odpowiedzi
http://allegro.pl/weglowa-wedka-carbomaxx-3-6m-40g-konger-promocja-i4999571248.html#tabsAnchor                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Czy miał ktoś do czynienia z tą wędką ? co sądzicie o tym kiju ?                                        będę łowić na nią karasie 0,30 kg - 2 kg i karpie 2 - 2,5 kg
użytkownik102837

Kij jak kij ja za takie pieniądze nie spodziewaj się cudów. Co do ryb które będziesz łowił to spokojnie dasz sobie rade ale to jest również kwestia umiejętności. Ja na twoim miejscu przejrzał bym olx i kupił sobie jakąś używkę za takie pieniądze. Sam mam kilka kiji na sprzedaż ale trochę droższych. jak chcesz to możemy się zgadać na priv. (2015/01/23 15:41)

hubert-wcislo

Kij jak kij ja za takie pieniądze nie spodziewaj się cudów. Co do ryb które będziesz łowił to spokojnie dasz sobie rade ale to jest również kwestia umiejętności. Ja na twoim miejscu przejrzał bym olx i kupił sobie jakąś używkę za takie pieniądze. Sam mam kilka kiji na sprzedaż ale trochę droższych. jak chcesz to możemy się zgadać na priv.

no właśnie szukam na olx ale jak na razie nie ma ciekawych ofert . (2015/01/23 15:45)

hubert-wcislo

Kij jak kij ja za takie pieniądze nie spodziewaj się cudów. Co do ryb które będziesz łowił to spokojnie dasz sobie rade ale to jest również kwestia umiejętności. Ja na twoim miejscu przejrzał bym olx i kupił sobie jakąś używkę za takie pieniądze. Sam mam kilka kiji na sprzedaż ale trochę droższych. jak chcesz to możemy się zgadać na priv.

no właśnie szukam na olx ale jak na razie nie ma ciekawych ofert .

ale jeszcze do sezonu trochę czasu jest więc może coś ciekawego się trafi . (2015/01/23 15:47)

Romuald55

Karbomaxy są zrobione z włókien kompozytowych węgla,tzn mieszanki węgla z włóknem szklanym.Są cięższe od węglowych ale za to tańsze i mocniejsze.Połamać może kilkunasto kilogramowy karp lub duży sum.Nawet jak nadepniesz na trawie to nic się nie stanie. (2015/01/23 16:26)