Wędka Alivio CX Specimen 12 3lb 3-składy

/ 5 odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów.

Mam zamiar kupić wędke Alivio CX Specimen 12` 3lb 3-składy  ,bardzo mi sie podoba,ale wiem z doświadczenia że tekie chwilowe zauroczenie może być zgubne.

Dlatego prosze was o porade mam zamiar łowić karpie,amury takie do 10kg i mam pytanie czy ta wędka podoła i czy sie sprawdzi,bardzo lubie wędki paraboliczne i nie wiem czy shimano alivio takie jest,prosze o szybką odp bo mam zamiar wybrać sie do sklepu.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

piotrcarp


spokojnie se poradzi nawet z wiekszymi okazami i jest paraboliczna tesciu mial dwa takie kije i byl zadowolony wiec jak ci pasuje do reki to mozesz smialo ja kupowac ale nie jest to kij do dalekich rzutow bo jest miekki ale za to fajnie sie ciagnie nawet male karpiki takie po dwa kilo (2011/07/13 20:04)

endriu1994


No to dokładnie słyszałem,że  te wędki sprawiają naprawde wiele frajdy.

Prosze o więcej ciekawych spostrzeżeń na temat tej wędki.

(2011/07/13 20:35)

Banisher10


spokojnie se poradzi nawet z wiekszymi okazami i jest paraboliczna tesciu mial dwa takie kije i byl zadowolony wiec jak ci pasuje do reki to mozesz smialo ja kupowac ale nie jest to kij do dalekich rzutow bo jest miekki ale za to fajnie sie ciagnie nawet male karpiki takie po dwa kilo



z rzutami nie jest źle mogło by być lepiej ale ciężarkiem 60 gr ładnie się rzuca :)
Jeszcze nie złapałem żadnej ryby na tą wędkę ,jak kolega wspomniał jest miękka trudno się rzuca obciążeniem powyżej 100 gr. (2011/07/13 21:20)

endriu1994


A jak jest z jej solidnością i wykonaniem ? Czy nie będzie się zbyt szybko niszczyć i czy wytrzyma chociaż kilka sezonów ? (2011/07/13 22:03)

theangler


Witam
karpie i amury holuje się elegancko więc nie masz co się martwic  o to czy podoła co do wytrzymałości to na pewno posłuży ci nie jeden sezon :) wędzisko posiadam i bardzo sobie zachwalam gdyż frajdy przyniosło mi co niemiara ;] (2011/07/13 23:55)