Wędka Abu Suecia 351 ZOOM

/ 5 odpowiedzi
Witam, posiadam bardzo starą wędkę marki Abu, model SUECIA 351 ZOOM.
Chciałbym spytać, czy ktoś na forum posiada informacje ile taki rarytas (na anglojęzycznych forach wyczytałem, że jest to wędka sprzedawana już tylko w sklepach z antykami) może być wart.Czy ktoś z forumowiczów ma dostęp do takich informacji, czy może zna kogoś kto interesuje się bądź handluje tego typu starociami.
Jeżeli ktoś będzie w stanie mi pomóc w temacie, jestem skłonny wysłać na maila zdjęcia wędki.
PozdrawiamChris
tedy70

Pewno nie dostaniesz za wiele. Ja posiadam spinning Abu Garcia COLT 198cm. 0-15g.Produkcja Sweden (wtedy chyba nie było jeszcze skośnookich podróbek) przynajmniej tak pisze na kiju. Z łodzi okoń szczupak pierwsza klasa. Jest mi niepotrzebny już i oddał bym go nawet za flaszkę albo za darmo. Ale z drugiej strony ten sentyment. To był mój pierwszy kij spinningowy z prawdziwego zdarzenia. Tego się nie sprzedaje. Patrzę czasem na niego i chowam z powrotem do schowka w piwnicy.Po co ci tyle tych wędek jak ich nie używasz (tak mówi ciągle moja żona) tylko zawadzają. Ona nigdy tego nie zrozumie. (2013/08/21 20:57)

salomon

Witam,nie wiem jaka jest wartość takiej wędki,czy Masz ją jeszcze? (2014/04/27 14:01)

wojciu2

Ta wędka ABU SUECIA to temat jeszcze aktualny? (2015/10/12 16:07)