Zaloguj się do konta

Wędeczka na prezent

utworzono: 2012/12/14 22:31
Toshimoto

Witam , chce kupić spining młodszemu bratu pod choinkę, dodam że nigdy nie miał styczności z łowieniem. Doradźcie coś dobrego do 100 zł wielkie dzięki pozdrawiam [2012-12-14 22:31]

okiem_sandacza

Mówisz ,że nie miał młody jeszcze nic doczynienia ze spiningiem czyli najlepiej uczy się na paproszkach gonić garbusy i załapać o co w tym biega ;) Później może coś większego więc polecałbym Ci coś takiego estetyczne kijki ładnie wyglądają i sądzę ,że sprawią się ładnie w rękach eksperymentującego chłopaka

http://www.wedkarski.com/wedki-spinningowe/3391-wedka-sensei-feeling-mikado.html

http://www.wedkarski.com/wedki/5360-wedka-vengeance-spinning-shimano.html

http://www.wedkarski.com/wedki-spinningowe/3406-wedka-sensei-medium-spin-mikado.html

Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt;)

[2012-12-14 22:53]

Toshimoto

Dzięki wielkie napewno rozważe twoje propozycje. I również wesołych świąt 
[2012-12-15 00:55]

Lujski

skoro nie łowil to lepiej najpierw mu postawic karte wedkarska a potem wedke ...:P
[2012-12-15 08:12]

ryukon1975

skoro nie łowil to lepiej najpierw mu postawic karte wedkarska a potem wedke ...:P

Zależy ile brat ma lat.
Może karta mu nie potrzebna wnioskuje że jest młody i nawet teoretycznie nie ma lat do karty
Chyba że tylko wyrobić mu legitymację i zapisać do PZW a i to bym sprawdził w przepisach czy mu to coś w ogóle da np. prawo do swojego stanowiska.
[2012-12-15 08:22]

Toshimoto

Kupiłbym mu karte , ale jak nie bedzie go to kręcić to bez sensu [2012-12-15 14:40]

mm77

Witam ja bym ci polecił uniwersalną tzn na zarówno szczupaka jak i okonia wędke firmy mikado sensual light spin do 23 cw. :)  [2012-12-15 14:59]

przemo1980

To taki prezent w stylu jak brata wędkarstwo nie wciągnie to wędka będzie dla tego kto prezent sprawił :)))
[2012-12-15 16:21]

przemo1980

To tak jak ja bym dostał w prezencie klaser na znaczki-filatelistyczny , a nigdy tym się nie interesował :)
[2012-12-15 16:34]

ryukon1975

To taki prezent w stylu jak brata wędkarstwo nie wciągnie to wędka będzie dla tego kto prezent sprawił :)))

Ludziska myślą,ja też chyba w święta wszystkich w rodzinie (a nikt nie łowi) obdaruję kołowrotkami.:)

[2012-12-15 16:36]

przemo1980

Ludziska myślą,ja też chyba w święta wszystkich w rodzinie (a nikt nie łowi) obdaruję kołowrotkami.:)

I tak masz już tego sprzętu od groma ! Więc po co Ci jeszcze tyle kołowrotków :)
[2012-12-15 16:41]

Lipkor

...tak mi się przypomniało jak jeszcze do średniej zasuwałem, to kumpel swojej mamie na urodziny sprawił maszynkę do strzyżenia włosów.
Czasem trochę wyczucia się przydaje:) Jeżeli nigdy nie łowił to prezent wysokiego ryzyka - nietrafiony.

[2012-12-15 16:47]

ryukon1975

I tak masz już tego sprzętu od groma ! Więc po co Ci jeszcze tyle kołowrotków :)

Jak to mówią starzy górale "kołowrotków nigdy za wiele" .:)
[2012-12-15 17:00]

przemo1980

masz rację, tego sprzętu nigdy za wiele.
Mnie też by mógł ktoś sprezentować jakiś sprzęcik :) Grzeczny byłem, ale nie wiem czy Mikołaj będzie pamiętał :)

[2012-12-15 17:04]

przemo1980

masz rację, tego sprzętu nigdy za wiele.
Mnie też by mógł ktoś sprezentować jakiś sprzęcik :) Grzeczny byłem, ale nie wiem czy Mikołaj będzie pamiętał :)

coś mnie się wzięło i poprzestawiało (kolejność wpisów)
No bo już się rozmarzyłem o tych prezentach..........
[2012-12-15 17:09]

ryukon1975

Ja w zimie zawsze coś tam staram się kupić bo wydatki na wędkarstwo trochę mniejsze jak w lecie i można sobie pozwolić.
Na tą zimę zaplanowałem kupić spinning + kołowrotek,teraz została tylko realizacja planu.
W prezencie też bym to przyjął ale szansa na to że ktoś wybrałby właśnie to co ja chcę są w ilości dzisiejszego sprzętu wręcz zerowe,więc sam muszę sobie kupić.;)
[2012-12-15 17:14]

przemo1980

Ja w zimie zawsze coś tam staram się kupić bo wydatki na wędkarstwo trochę mniejsze jak w lecie i można sobie pozwolić.
Na tą zimę zaplanowałem kupić spinning + kołowrotek,teraz została tylko realizacja planu.
W prezencie też bym to przyjął ale szansa na to że ktoś wybrałby właśnie to co ja chcę są w ilości dzisiejszego sprzętu wręcz zerowe,więc sam muszę sobie kupić.;)

to trzeba poprosić Mikołaja żeby kasą sypnął:)
[2012-12-15 17:16]

ryukon1975

Dokładnie,gotówka to najlepszy prezent czyli ZAWSZE TRAFIONY.:)
[2012-12-15 17:24]

Toshimoto

Niestety kasa odpada , bo przepije ;D albo wyda na słodycze a tak to jest cień szansy że wszczepie w niego ten bakcyl i będzie ze mną łowił chociaż od czasu do czasu , fajna sprawa wędkować z bratem [2012-12-15 19:25]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia