Wczasy wędkarskie-domki nad wodą

/ 15 odpowiedzi
Witam szukam namiarów na fajne miejsca nad jeziorem/stawem obfitujące w ryby. Interesuje mnie jakiś domek albo pensjonat byle był blisko wody :)Za wszelkie propozycje z góry dzięki - byle by sprawdzone :)
piotrekk78

Przyłączam się do prośby.
Potrzebuje namiary na jakiś domek nad jeziorem. (2014/06/19 17:15)

tapi75

i ja oczekuje propozycji (2014/06/19 18:31)

darek-salamon

Po co biernie czekać jak na internecie jest pelno ogloszeń pokoje ,kwatery, gospodarstwa agroturystyczne nad róznymi jeziorami.Panowie trochę inwencji z wlasnej strony.Ja podałem  Bogdana Bartona nikomu sie nie chce stronki obejrzec?  pokoje ,wedkowanie jezioro.www.bogdanbarton.pl (2014/06/19 20:10)

Bawolini

W tamtym roku byłem tu : http://www.carp-stojkowo.pl/
Bardzo fajny klimat .. (2014/06/19 20:23)

piotrekk78

Ja szukam czegoś gdzie mógłbym jechać z rodziną. Żeby żona mogła wypocząć, poopalać się, a ja połowić ryby ;)
Szukam spokojnego miejsca, żeby uciec od codzienności. Nie szukam miejsc, gdzie jest mnóstwo wczasowiczów, codzienne zakrapiane imprezy i hałasy do późnych godzin.
Ma być domek, woda, ryby, spokój.  Mogą być np. mazury ;)

Za wszelkie ciekawe propozycje z góry dziękuje. (2014/06/22 14:24)

darek-salamon

Ja szukam czegoś gdzie mógłbym jechać z rodziną. Żeby żona mogła wypocząć, poopalać się, a ja połowić ryby ;)
Szukam spokojnego miejsca, żeby uciec od codzienności. Nie szukam miejsc, gdzie jest mnóstwo wczasowiczów, codzienne zakrapiane imprezy i hałasy do późnych godzin.
Ma być domek, woda, ryby, spokój.  Mogą być np. mazury ;)

Za wszelkie ciekawe propozycje z góry dziękuje.

Niestety latem nie ma takiego luksusu zawsze sie znajda tacy co Ci spokoj zmącą, pojedzisz niby cisza a okazuje sie ze przyjadą imprezowicze i ani ciszy ni spokoju.To szukaj kwater prywatnych po wsiach.Ja tak robię nad Zalewem Sulejowskim.Do wody te 300 m mozna sobie dojsć lub dojechać wlasnym samochodem.Na domek raczej nie licz nad samą wodą bo zgiełk i za pózno zeby teraz sobie domki bukować.Bo wiekszosć wynajeta. (2014/06/22 15:19)

piotrekk78

Nad sulejowski nie jeżdżę bo mam za blisko ;)
W tym roku marzą mi się własnie mazury (nigdy w życiu nie byłem) lub pojezierze brodnickie.

Mam nadzieję, że ktoś pomoże.
Oczywiście nie oczekuję, że nie będzie wcale ludzi i będzie cisza całkowita, lecz bardziej interesują mnie miejsca, gdzie nie są wielkie skupiska ludzi jak np. samo Giżycko
Na pewno sa miejsca, gdzie jest większy spokój  (2014/06/23 12:05)

Haryyy5

Nie podałeś w której części polski. Ja polecam ciepłe jeziora konińskie. Osobiście staram się przynajmniej raz w roku uderzyć do ślesina. Naprawdę obfitość ryb, cisza i spokój. Problemem natomiast są motorówki ale można znaleźć miejsce gdzie nie pływają. Polecam pod tym względem miejscowość Żółwieniec. Motorówki tam prawie nie pływają, ludzi też jakby mniej. Dla żony znajdzie się plaża do poopalania, woda ciepła to i pomoczyć się można a Ty spokojnie kawałek dalej możesz łowić. W półwiosku jest ładny ośrodek, kąpielisko ale też co za tym idzie i ludzi więcej i imprez no i zaraz po sąsiedzku jest ślesin i tamtejszy port, także siłą rzeczy tu motorówek i wszelkich łodzi jest sporo. (2014/06/23 12:28)

piotrekk78

Hej,

Ślesin i okolice znam. Byłem także w Powidzu.
Teraz chciałbym zapuścić się w inne rejony.
Rozważam min. Mazury, Pojezierze Brodnickie lub jez. Solińskie. To są ewentualne miejsca, które chciałbym odwiedzić (2014/06/23 12:41)

antyquariat

Polecam Szurpiły na Suwalszczyźnie.
Sam jeżdżę tam co roku z żoną i 1,5 rocznym teraz synkiem.
W ośrodku nie brakuje niczego.
Do dyspozycji ostatnio były 2 łódki, kajaki, i rowery wodne; jest też pomost.
Same domki wyposażone są nadzwyczajnie!!!
Ośrodek z bezpośrednim dostępem do wody z linią brzegową ok. 300m.

Tu link do jednej z moich relacji z tego miejsca:
http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,szurpily-19-21072013,66991

A tu link do strony siedliska:
http://xn--szurpiy-sjb.pl/ (2014/06/23 13:10)

darek-salamon

Hej,

Ślesin i okolice znam. Byłem także w Powidzu.
Teraz chciałbym zapuścić się w inne rejony.
Rozważam min. Mazury, Pojezierze Brodnickie lub jez. Solińskie. To są ewentualne miejsca, które chciałbym odwiedzić

Najlepiej wyszukać w necie zadzwonić wypytac.Ktos Ci da namiar ale co z tego jak zajete bedzie?                            Proszę    www.fajnewczasy.pl/noclegi/gizycko/kwatery_prywatne         www.mazury.pc.pl/kwatery -pokoje                          mazury .onfo.pl/domki/      www.meteor-turystyka.pl> noclegi  Mazury              kwatery  jez. Niegocin. (2014/06/23 13:17)

fiabei

www.pratulin.org

Polecam w 100%.

Domki do wynajęcia, jezioro w którym również możemy się kąpać, a do tego Bug i sumy - pierwszy raz łowiłam w rzece. :)

Właściciel - Pan Józek zawsze służy radą i pomocą, załatwi pozwolenia na rzekę, zorganizuje spinningowanie z łódki na Bugu.

My byliśmy całą rodziną (w tym dzieci 15 i 8 lat) i wszyscy byli zadowoleni - można powędkować, popływać, poopalać się, ale przede wszystkim jest cisza i spokój, bo Pratulin to niewielka wieś.

Domki to nie byle jakie kampingi, a duże domy z kominkiem, klimatyzacją, wielkim salonem, kuchnią, łazienką, sypialniami na piętrze i tarasem. Jest też opcja wykupienia wyżywienia - śniadanie i obiadokolacja, a powiem Wam, że warto, bo Pani Marta świetnie gotuje - nawet moje śpiochy wstawały na śniadania. :)

Na prawdę polecam.

:)

(2015/04/20 15:43)