Zaloguj się do konta

Ważne, karta

utworzono: 2010/08/31 16:36
kimi10-96

Mam kartę wędkarską i jestem niepełnoletni (14 lat). Czy mogę zabrać na ryby brata i łowićmetodą spławikową. Czy to nie kłusownictwo?
[2010-08-31 16:36]

Jeżeli masz 14 lat a twój brat ma 18 to musisz zabrać brata bop nie możesz sam łowić nawet w dzień a jak będziesz miał już 15 to zabieraj brata tylko na nocki tak aż skończysz 16 lat bo tylko wtedy nie możesz sam łowić.


Łowić możesz tylko Ty i nikt więcej.
[2010-08-31 16:48]

I PRZESTAŃ TAK TYTUOWAĆ POSTY, BO WIĘCEJ ŻADNEJ ODPOWIEDZI NA NIC NIE DOSTANIESZ! Chodzisz do szkoły jeszcze, to chyba wiesz jak sie pisze TEMAT.

Brata zabrać możesz, nawet sześciu jak masz, ale łowić brat nie może. Jeśli dasz mu wędkę, może nie będziesz odrazu "kłusownikiem", ale będziesz ukarany za złamanie przepisów Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb.

[2010-09-01 08:34]

lok72

I PRZESTAŃ TAK TYTUOWAĆ POSTY, BO WIĘCEJ ŻADNEJ ODPOWIEDZI NA NIC NIE DOSTANIESZ! Chodzisz do szkoły jeszcze, to chyba wiesz jak sie pisze TEMAT.

Brata zabrać możesz, nawet sześciu jak masz, ale łowić brat nie może. Jeśli dasz mu wędkę, może nie będziesz odrazu "kłusownikiem", ale będziesz ukarany za złamanie przepisów Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb.


 a co do dania wędki to w myśl przepisów jest to kłusownictwo i narzędzie które do tego służy będzie z konfiskowane
[2010-09-01 09:34]

kimi10-96

Mój brat ma 11
[2010-09-01 11:02]

kimi10-96

Przecież w regulaminie pisze że mogę łowić na 2 wędki!!!
[2010-09-01 11:02]

Widzę Mastiff że zabrałeś się za naukę pisania Tematów. Weź załóż jakiś osobny wątek gdzie udzielisz rad jak tytułować posty. Bo pisząc "Przestań tak tytułować posty bo nikt Ci nie odpisze" to żadna pomoc. To brzmi jak zaczepka. Ten chłopak do prawdy nie wie co źle napisał.
[2010-09-01 11:16]

Widzę Mastiff że zabrałeś się za naukę pisania Tematów. Weź załóż jakiś osobny wątek gdzie udzielisz rad jak tytułować posty. Bo pisząc "Przestań tak tytułować posty bo nikt Ci nie odpisze" to żadna pomoc. To brzmi jak zaczepka. Ten chłopak do prawdy nie wie co źle napisał.

Mastiff ma rację ,tytułują posty jak by bomba im miała wpaść do chaty ,i nie pisz że ktoś nie wie co żle napisał ,nawet już moderatorzy proszą od 2 miesięcy żeby inaczej zaczynać tematy,kożystać z wyszukiwarki i innych pierdół ,pozdrawiam
[2010-09-01 11:39]

kimi10-96

Lepiej daj odpowiedź a nie wypisujesz gów**!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2010-09-01 11:57]

Piotr a ktoś kto zalogował się wczoraj ? Skąd ma wiedzieć ile się tu trąbi na temat tytułów? Po prostu Nie wolno w ten sposób zwracać uwagi bo to zwykła zaczepka. Wytłumacz jeśli chcesz takiemu jak należy to robić. Opieprzanie nic nie da bo ludzie nie wiedzą jak poprawnie zatytułować. Każdy by chciał aby jego post był odwiedzany jak najczęściej więc nie sadzę że ludzie robią sobie na przekór źle tytułując posty. Po prostu nie wiedzą jak.
[2010-09-01 12:03]

Widzę Mastiff że zabrałeś się za naukę pisania Tematów. Weź załóż jakiś osobny wątek gdzie udzielisz rad jak tytułować posty. Bo pisząc "Przestań tak tytułować posty bo nikt Ci nie odpisze" to żadna pomoc. To brzmi jak zaczepka. Ten chłopak do prawdy nie wie co źle napisał.


Wiesz co @Thunder? Albo to nie Ty piszesz, albo masz zwykłe rozdwojenie jaźni. Oto jest Twój post na TWÓJ WŁASNY TEMAT z pokoju "Społeczność" :

Drodzy użytkownicy forum. Zanim napiszecie tytuł posta zastanówcie się czy jest on adekwatny do treści i czy ma jakieś przesłanie. Chodzi o to aby z tematu można było coś wyczytać. Tytułowanie w następujący sposób "Pomocy!!!", "Zapytanie!!", "Pomóżcie", "Na pomoc", "Co to?", "Po co?" itd nic nikomu nie mówi. Pod tytułem "Zapytanie" może kryć się pytanie o łowisko, wędkę, żyłkę, rybę, rower czy majtki. chciałbym aby tematy postów precyzowały o czym dany post będzie. To ułatwi poruszanie się po tematach które są dla poszczególnych osób interesujące. Poza tym coraz częściej czytam takie zwroty. "Nie tytułuj tak!", "Chodzisz do szkoły to powinieneś umieć pisać temat", Jak tak będziesz tytułował posta to nikt ci nie odpisze". Jak odebrać taką pomoc? Proste! Jako zaczepkę. Więc albo taki użytkownik coś odpysknie albo zaniecha pisania na tym forum.

To nie Ty pisałeś @Thunder? JA WIĘC UCZĘ??????



[2010-09-01 13:16]

Naprawdę masz problem ze zrozumieniem tak prostej sprawy? Tak ja to pisałem aby pomóc tym ludziom. Ty zamiast im pomóc po prostu wolisz ochrzaniać.
[2010-09-01 13:29]

Naprawdę masz problem ze zrozumieniem tak prostej sprawy? Tak ja to pisałem aby pomóc tym ludziom. Ty zamiast im pomóc po prostu wolisz ochrzaniać.


CZŁOWIEKU, KU***WA, NIKOGO NIGDZIE NIE OCHRZANIAŁEM!!!!!!!!!!!!! 

Co ty masz za problem chłopie?! TY POMÓC? CZYM NIBY? Tym niby, że wyraziłeś swoje wkurzenie tak pisanymi tematami?! Ja również i co?! Weź ty juz przestań lepiej! Punkty postami zbierasz, czy co?!



[2010-09-01 14:11]

Maciek........Maciek........Maciek......... [2010-09-01 14:15]

Maciek........Maciek........Maciek.........


No już. Masz rację.


[2010-09-01 14:25]

Maciek........Maciek........Maciek.........


No już. Masz rację.




I trzeba pogadać o du..e Maryny, musimy sobie ustalić kiedy zawitać z kolegami do Ciebie Maćku

Ale musi być spełniony jeden warunek , musi dopisać pogoda !!!

[2010-09-01 14:28]

No tak, pogoda i możliwości to podstawa :) [2010-09-01 14:31]

Bromar

Lepiej daj odpowiedź a nie wypisujesz gów**!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



 Po takich słowach w odpowiedzi na posty starszych i bardziej doświadczonych kolegów, to ja nie spodziewałbym się już pomocy na forum. Te słowa trochę się mnie nie podobają, zwłaszcza że napisał je młody człowiek.
Teraz proszę możecie sobie pojeździć i po mnie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłego dnia.
[2010-09-01 14:32]

Lepiej daj odpowiedź a nie wypisujesz gów**!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



 Po takich słowach w odpowiedzi na posty starszych i bardziej doświadczonych kolegów, to ja nie spodziewałbym się już pomocy na forum. Te słowa trochę się mnie nie podobają, zwłaszcza że napisał je młody człowiek.
Teraz proszę możecie sobie pojeździć i po mnie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłego dnia.


Marek raczyłeś sobie zapewnie zażartować............ [2010-09-01 14:35]

Nie wiem jak gdzie, ale u mnie za taką odzywkę do starszej osoby miałbym co najmniej natarte ucho. W pełni się zgadzam z kol. @Bromar. Kultura to nie cecha wrodzona, tego człowiek się uczy. A przynajmniej powinien.
[2010-09-01 14:39]

Bromar

Lepiej daj odpowiedź a nie wypisujesz gów**!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



 Po takich słowach w odpowiedzi na posty starszych i bardziej doświadczonych kolegów, to ja nie spodziewałbym się już pomocy na forum. Te słowa trochę się mnie nie podobają, zwłaszcza że napisał je młody człowiek.
Teraz proszę możecie sobie pojeździć i po mnie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłego dnia.


Marek raczyłeś sobie zapewnie zażartować............



 Mirku nie raczę sobie żartować, przeczytaj post młodzieńca kimi10-96 z godziny 11.57
i powiedz czy tak powinien odnosić się czternastolatek w stosunku do Kolegów na forum.
Wybaczcie koledzy ale dla mnie jest to szczeniak wart przetrzepania tyłka.

Teraz dawać na mnie, pewnie Kolega Thunder i Kolega lin1983 pochwalą takie zachowanie. Czy jednak też im się to nie spodoba.
[2010-09-01 14:50]

Lepiej daj odpowiedź a nie wypisujesz gów**!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



 Po takich słowach w odpowiedzi na posty starszych i bardziej doświadczonych kolegów, to ja nie spodziewałbym się już pomocy na forum. Te słowa trochę się mnie nie podobają, zwłaszcza że napisał je młody człowiek.
Teraz proszę możecie sobie pojeździć i po mnie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłego dnia.    ////A skąd u diabła - ktoś ma wiedzieć czy owi starsi koledzy rzeczywiście są aż tak doświadczeni ?Nawet ja , będąc szmat czasu na tym forum - jakoś specjalnie nie odczułem - uzdrawiającej mocy - jaką rzekomo miałaby mieć wiedza niektórych wymądrzających się wędkarzy .   Czy jest tutaj jakiś telepata wcierający w ekran swoją wiedzę a przez to przekazujący ją innym ? Doprawdy nie wiem w jaki sposób przekazujecie swoją porażającą wiedzę ( sądząc jednak  po odpowiedzi młodego kolegi wasze techniki są mało skuteczne ) . Jedno jest wszakże w tym wszystkim  pewne - robienie z siebie omnibusa z tytułu nieco tylko dłuższego stażu wędkarskiego lub ( co dziwniejsze )- wieku , nie przystoi nikomu . Pozdrawiam.


[2010-09-01 15:03]

Jeżeli chodzi o mnie - to stanowczo nie pochwalam chamstwa w żadnej formie . Warto jednak pamiętać ( i nie ma to nic wspólnego z jakimś tam SAVOIR VIVRE gdyż wiedzą o tym nawet dzieci z pobliskiego żłobka ) iż szanować muszą się obie strony dyskusji . Ktoś kto poucza w sposób apodyktyczny i nie znoszący sprzeciwu , nadymający się swoimi mądrościami niczym balon - musi się liczyć że  kiedy ów balon zostanie  przebity szpilką to i on spadnie na ziemię - boleśnie tłukąc sobie mordę .
[2010-09-01 15:10]

Piotr a ktoś kto zalogował się wczoraj ? Skąd ma wiedzieć ile się tu trąbi na temat tytułów? Po prostu Nie wolno w ten sposób zwracać uwagi bo to zwykła zaczepka. Wytłumacz jeśli chcesz takiemu jak należy to robić. Opieprzanie nic nie da bo ludzie nie wiedzą jak poprawnie zatytułować. Każdy by chciał aby jego post był odwiedzany jak najczęściej więc nie sadzę że ludzie robią sobie na przekór źle tytułując posty. Po prostu nie wiedzą jak.

To Kolego już gdzieś opisywał Norbiko jak korzystać z wyszukiwarki ,ja z tego korzystam i więcej informacji znalazłem niż zakładając posta pod tytułem POMOCY!!!!! WAŻNE !!!! to jest po prostu lenistwo zakładać takie pierdoły pozdrawiam
[2010-09-01 15:20]

Bromar

 Kolego lin1983, nie uważam się za wszystko wiedzącego, ale nie powiesz że młodzieniec 14-letni ma więcej doświadczenia od wędkarza z kilkuletnią praktyką. Pomińmy jednak temat doświadczenia, a spojrzyjmy na to z drugiej strony a mianowicie z racji szacunku dla starszych. Mnie w domu tak wychowano, że mając dziś 45 lat kłaniam się np. sąsiadom w kamienicy a tym starszy to już zawsze pierwszy, jeśli mój syn który też zaczyna swoją przygodę z wędkarstwem i zapewne też założy sobie konto na naszym forum żeby się dowiedzieć czegoś czego ja nie jestem w stanie mu wytłumaczyć, napisałby takie słowa w poście jak kimi10-96 to zapewniam Cię że długo na tyłek by nie usiadł. Jednak wiem że tak nie zrobi, bo od najmłodszych lat uczę go szacunku do ludzi starszych, choćby z racji właśnie ich wieku.
 Pozdrawiam serdecznie.
[2010-09-01 15:20]