Zaloguj się do konta

Ważne! Rekord Polski Karpia pełnołuskiego

utworzono: 2011/03/17 14:03
jawor111

witam wszystkich rekord karpia pelnoluskiego  w Polsce to kłamstwo i fotomontaż porównajcie fotki  http://chomikuj.pl/marcin.malczewski1 [2011-03-17 14:03]

jawor111

no to pięknie panie Damianie J co za wstyd a taki ladny opis i fotka w karpmaxie
[2011-03-17 14:07]

pilatto

ale to są dwa zupełnie różne zdjęcia i różne ryby. Wg mnie to żaden fotomontaż. Wystarczy spojrzeć na ułożenie rąk trzymającego, płetw, o otoczeniu nie wspomnę. [2011-03-17 14:09]

jawor111

ale to są dwa zupełnie różne zdjęcia i różne ryby. Wg mnie to żaden fotomontaż. Wystarczy spojrzeć na ułożenie rąk trzymającego, płetw, o otoczeniu nie wspomnę.

przyjzyj sie dokladnie te same wzory na łuskach, ten sam łeb, wąs, oko w tym samym położeniu, taka sama kropla wody artystycznie zwisa z płetwy odbytowej, płetwa ogonowa identyczna. Tak samo ułożone płetwy grzbietowe, tylko końcówki zmodyfikowane, dwie identyczne łukowate blizny przed ogonem. [2011-03-17 14:11]

pilatto

no nie spieram sie, nie znam sie aż tak na rybach, więc jeśli to oszustwo, to udało mu się mnie oszukać :) [2011-03-17 14:22]

jawor111

no nie spieram sie, nie znam sie aż tak na rybach, więc jeśli to oszustwo, to udało mu się mnie oszukać :)

nie tylko ciebie jest to dosyć profesjonalnie zrobione zobacz ile ludzi oszukanych w czasopismach ilu ludzi na pewno zakupiło te magiczne protony hehehehe chlop teraz nie wyjdzie z domu bo wstyd straszny podejrzewam ze już nie będzie przedstawicielem firmy mosela pelzer na Polskę  taka głupota ale czego sie nie robi aby zabłysnąć
[2011-03-17 14:29]

Nie jest to zaden profesionalny fotomontaż ale zwykła amatorszczyzna. Ryba jest na obydwu fotografiach ta sama. Zrobiłem porównanie nakładając obydwa obrazy w Corelu. Albo PhtoShop albo inny edytor grafiki załatwił sprawę wyglądu ryby szczególnie jeśli chodzi o tył i brzuch. Natomiast autor mistyfikacji nie zadał sobie żadnego trudu by choć trochę zmienić układ łba, jego kształt i wielkość. Zamaskowano jedynie małą plamkę na pokrywie skrzelowej.

ILEŻ TAKICH REKORDÓW JEST MISTYFIKACJĄ?!  BRZYDZĘ SIĘ TAKIMI OSZUSTAMI. JAK GO SPOTKAM NAD WODĄ, TO MU POKAŻĘ REKORD  - SAM GO POBIJE W PŁYWANIU Z TRELINKĄ U SZYI.

A FE! TFU! JAK MOŻNA!

[2011-03-17 16:16]

Już wysłałem maila :

Witam. 
Jako wędkarz jestem zdegustowany postawą Damiana Jóźwiaka. Jego rekordowy karp pełnołuski opublikowany na Waszej stronie pod linkiem http://mosella-pelzer.eu/News/Show/62216 to oszustwo. Jest to mniejszy karp przerobiony za pomocą edytora graficznego. Proponuję usunąć newsa o tym rekordzie a tego pana napietnować w społeczności wędkarskiej odpowiednim artykułem opublikowanym w jego miejsce.Pozdrawiam M.Kopeć.
PS: Materiał do porównań mogę przesłać na e-mail. Jeśłi tak, to proszę o kontakt.

[2011-03-17 16:31]

kanikadze

Brawo jawor111 za takie spostrzeżenie takich złamas*w trzeba wytykać palcami. To są ludzie pokroju pluj świni w oczy a ona mówi, że ciepły deszcz pada. 
[2011-03-17 16:49]

jawor111

Brawo jawor111 za takie spostrzeżenie takich złamas*w trzeba wytykać palcami. To są ludzie pokroju pluj świni w oczy a ona mówi, że ciepły deszcz pada. 

ja tylko przekazałem dalej to nie ja do tego doszlem to zasługa Marcina  Malczewskiego i dla niego wielkie brawa
[2011-03-17 16:58]

Ale jaja..... Jak tak można... gdzie podział się jego honor i sumienie,żeby ludzi tak w h... zrobic.Żeby to był 1 kwiecień to bym zrozumiał ale tak?
[2011-03-17 17:02]

Mam do gościa na podwórko dokładnie 6 kilometrów. Chyba go jednak spotkam nad wodą. Ale się będzie działo. Wstydu mu narobię że głowa boli. [2011-03-17 17:10]

pstrag222

A co sadzicie o szczupaku na nowy rekord polski ponad 25 kg. Pisali o tym w ww. Do karmiali go z klubu glowatka oraz redaktor pisał coś o eksperymentach genetycznych. Powinni go uznać? Moim zdaniem nie [2011-03-17 17:17]

Też takie małe oszustwo, ale mniej obrzydliwe niż przerabianie fotek, bo tego szczupłego ktoś jednak złowił choć był sztucznie tuczony. A ten koleś z Pstrążnej, Jóźwiak, dokonał fałszerstwa by zdobyć popularność. To obrzydliwe. [2011-03-17 17:21]

jawor111

no teraz na pewno będzie jeszcze bardziej popularny:)
[2011-03-17 17:23]

Ja mu w okolicy załatwię popularność. Na słupach te foty powywieszam z opisem. [2011-03-17 17:28]

pstrag222

Słyszałem o tym karpiu nie wiem po co to robił. Heh nie rozumiem takich osób. To samo dotyczy klenia z przed paru tak koles odciął dolną płetwe ogonowa zeby wydlużyc rybe wszystko zamaskował trawa. Po co to ludzie robią nie wiem dla sławy? [2011-03-17 17:31]

Wedkarz60

Witam Koledzy ! Chyba kolego dla sławy :) a potem jak wszystko wyjdzie z ukrycia to robi chyba to dla wielkiego wstydu który może lubi :) na co to wszystko tak fałszować jak i tak wszystko ujrzy światło dzienne . Pozdro Koledzy i połamania kija na duuużych okazach :) !
[2011-03-17 17:46]

greyhunter

Jak dla mnie to obydwa przypadki są obrzydliwe... Co innego spotkać rybę która żyła w naturze a co innego rybę dokarmianą... Dla mnie to tak jak utuczyć gęś na własnym podwórku a sąsiad ją ubiję i jemu chwała... Panowie to też przesada...   [2011-03-17 18:23]

jawor111

opowieść o tym karpiu  jak przebiegła zasiadka i hol warto obejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=Sst-oUegses&feature=related
[2011-03-17 19:43]

jawor111

kłamać to potrafi :)heheeh
[2011-03-17 20:04]

Woa-VooDoo

Ciekaw jestem , jak bardzo wzrosła sprzedaż kulek pelzera po zlowieniu tego karpia ....
[2011-03-17 21:22]

mariusz23

HEHE.. dobra ściema ze świniakiem na rekord !
[2011-03-17 22:46]

Faktycznie to ta sama ryba i zdjęcie też to samo tylko lekko przerobione. Ciekaw jestem jak można być takim czubem i debilem , żeby odwalić coś  podobnego. Rzeczywiście jak ktoś już wyżej napisał: "prawdziwy karpiarz". Ciekawy jestem jak zareaguje na tą sytuację jego środowisko. Jeżeli go nie wykluczą ze swojej społeczności to potwierdzi to tylko moją opinię o nim. Z premadytacją pomijam wyrzucenie z firmy Mosela Pelzer bo to chyba jest niepodważalne. A tak prywatnie to ta świnia mi się nie podoba, najbrzydsza ryba w Polsce. Fujjj. [2011-03-17 23:47]

A może jesli ten "wędkarz" współpracuje w celach reklamowych firma M.P., to z pełną świadomością i wiedzą zleciła temu panu taki numer na zdjęciach z tą własnie rybą za odpowiednie wynagrodzenie? Reklama dźwignią handlu........ Jeśli nie, to ten "wybitny karpiarz" powinien już przerzucić się z wędkarstwa na warcaby albo bierki. [2011-03-18 07:41]

greyhunter

Tylko nie na bierki bo jeszce zacznie grać żerdziami i bosakami... [2011-03-18 09:01]