Zaloguj się do konta

Wątroba na suma ok-działa. A nerka?

utworzono: 2012/07/06 10:40
nova38

Witam!

Złapałem już kilka sumików na wątróbkę drobiową, a ostatnio wpadł mi pomysł na założenie na hak nerki rdobiowej (mięso jest mięso). Trzyma się dużo lepiej, można zarzucić dalej, ale.......

Czy ktokolwiek coś złapał czy nawet choćby próbował łapać na nerkę?

Macie jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam!

nova38

[2012-07-06 10:40]

Gieniusz

Próbuj, nigdy nie słyszałem aby ktoś łowił na nerkę. Zapewne piranie by to przyciągnęło na 100%.
[2012-07-07 10:24]

Bernard51

Nie ma problemu musisz sam spróbować bo nie za bardzo ktos na nerke juz lowil tak mi sie wydaje
(na hak za twarda, moze na wlos?)
[2012-07-07 10:50]

89krzysztof

Później jeszcze spróbuj na porcję rosołową.  [2012-07-07 11:32]

irek z

Nerka,spróbuj na żywego chomika tylko jak będziesz kupował to nie mów po co ci on bo mogą nie sprzedać.
[2012-07-07 11:47]

nova38

Ktoś kiedyś wpadł na pomysł łapania na wątróbkę. Łapałem na nią kilka razy i zawsze coś wyciągnąłem (drobiową). Też na początku mogło wydawać się dziwne. Wątróbkę czy nerkę zakładam na kotwiczkę w ten sposób że na agrafkę zapinam dużą igłę i przeciągam przypon przez przynętę. Po przeciągnięciu zakładam kotwicę. Na nerkę próbowałem tylko raz i raptem zestaw był w wodzie przez niecałą godzinę - tak dla próby jak to się trzyma przy rzucaniu. Zadałem pytanie bo może już ktoś próbował i ma doświadczenie i wiadomo na przykład że więcej nie warto spróbować. 

Pozmysł z chomikiem rozważę jak będę miał więcej kasy bo to by strasznie drogo wyszło ;)

Pozdrawiam!

nova38

[2012-07-09 11:26]

jacenty75

No to pozostaje jeszcze serduszko, żołądek, skrzydełko, nóżka, udzik, pierś, kuperek, szyjka, łapka no i żeby się nic nie zmarnowało to i na korpusik można by spróbować :).  [2012-07-09 12:08]

89krzysztof

A grzebień na okonie, bo czerwony ;)  [2012-07-09 12:47]

Arcymisiek

Witam!

Złapałem już kilka sumików na wątróbkę drobiową, a ostatnio wpadł mi pomysł na założenie na hak nerki rdobiowej (mięso jest mięso). Trzyma się dużo lepiej, można zarzucić dalej, ale.......

Czy ktokolwiek coś złapał czy nawet choćby próbował łapać na nerkę?

Macie jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam!

nova38

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Schab bez kości lepiej by się trzymał(mięso jest mięso):) A propos wątróbki...Jak to bywa z każdą przynęta nie zawsze i nie wszędzie bywa skuteczna.

Osobiście do takich nowatorskich pomysłów podchodzę sceptycznie,wolę tradycyjne ,sprawdzone metody,czyli:żywczyk lub martwa rybka,ewentualnie pęczek rosówek czy też coraz bardziej popularny pellet halibiutowy z tym,że na te drugie biorą mniejsze sumy.

[2012-07-09 13:32]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia