Wasze tatuaże

/ 22 odpowiedzi
Pare dni temu zrobiłem sobie pierwszy tatuaz, to się pochwale :)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

covent


A teraz wytlumacz wszystkim czym tu się chwalić? Tak na spokojnie. (2012/06/22 12:06)

alejki


Jestem spokojny.
Skoro Ciebie to nie interesuje, nie podoba sie nie musisz zabierać głosu w tym poście.
I zastanów sie na spokojnie, po co to robisz?
Jak mnie coś nie interesuje to sie nie udzialam, proste.
Może ktoś inny podziela moje zdanie na temat tatuaży, i o takich ludzi mi chodzi.
Skoro Ci się to nie podoba, pomiń post i szukaj czegoś dla Ciebie interesującego i nie zadawaj bezsensownych pytań.
Płyń siostro

(2012/06/22 12:15)

laqi


Jestem spokojny.
Skoro Ciebie to nie interesuje, nie podoba sie nie musisz zabierać głosu w tym poście.
I zastanów sie na spokojnie, po co to robisz?
Jak mnie coś nie interesuje to sie nie udzialam, proste.
Może ktoś inny podziela moje zdanie na temat tatuaży, i o takich ludzi mi chodzi.
Skoro Ci się to nie podoba, pomiń post i szukaj czegoś dla Ciebie interesującego i nie zadawaj bezsensownych pytań.
Płyń siostro


Niestety w Polsce jest jeszcze trochę ciemnogrodu... Twój tatuaż wygląda dobrze, ale według mnie tatuaż powinien mieć jakieś znaczenie a nie ozdoba na ciele ale to już jak kto woli ;) (2012/06/22 13:50)

terier123


No nawet, nawet, ale ja wole coś subtelniejszego ;) jakiś napis po ang albo łac na nadgarstku mi chodzi po głowie ;) (2012/06/22 14:51)

withanight88


No nawet, nawet, ale ja wole coś subtelniejszego ;) jakiś napis po ang albo łac na nadgarstku mi chodzi po głowie ;)



Tak najlepiej imię dziewczyny :) A jak z kobitą  nie wyjdzie to szorowanie pumeksem :)
Bardziej podoba mi się zdjęcie tatoo na górze niż napisy o których piszesz. (2012/06/22 21:20)

terier123


Każdy gustuje w czym lubi ;) mi akurat wpadły w oko sentencje :) a takie tatuaże jak wyżej robią wrażenie. (2012/06/22 21:29)

covent


Jestem spokojny.
Skoro Ciebie to nie interesuje, nie podoba sie nie musisz zabierać głosu w tym poście.
I zastanów sie na spokojnie, po co to robisz?
Jak mnie coś nie interesuje to sie nie udzialam, proste.
Może ktoś inny podziela moje zdanie na temat tatuaży, i o takich ludzi mi chodzi.
Skoro Ci się to nie podoba, pomiń post i szukaj czegoś dla Ciebie interesującego i nie zadawaj bezsensownych pytań.
Płyń siostro


Widzisz "bracie":) chciałem abyś opisał czym się chwalisz bo interesowały mnie Twoje pobudki wykonania takiej trwałej ozdoby ciała - nie negują sztuki upiększania własnego body ale jak ktoś już tu wspomniał , może trochę subtelniejszej. Nie wzbraniam Ci niczego i niepotrzebnie unosisz w stosunku do mnie. Czy kiedyś za powiedzmy 10-15lat będziesz z tataoo dalej zadowolony tak jak dziś, to już będzie tylko i wyłącznie twoja sprawa.."bracie":)   

(2012/06/22 21:34)

berthold


nie piję do ciebie absolutnie ale zawsze uważałem tak mi się wydawało że tatuaże robią ludzie słabsi psychicznie i czymś musi to nadrobić ale nie pomyśl że piję do ciebie tak to zawsze sobie tłumaczyłem (2012/06/22 22:04)

JOPEK1971


No nawet, nawet, ale ja wole coś subtelniejszego ;) jakiś napis po ang albo łac na nadgarstku mi chodzi po głowie ;)

Ja znałem gościa który dał sobie zrobic tatuaż na przedramieniu po Arabsku nie znając żadnej litery tego alfabetu.Ciekawe co tam mu nabazgrali?Ha Ha Ha.Pewnie że jest "niewiernym" debilem.Ja miałem okazję zrobic sobie tatuaż przez gości najlepszych na świecie,ale niestety nie odważyłem się,bo to do niczego nie jest mi potrzebne.Lecąc ze Sztokholmu widziałem wielu Polaków z dziełami sztuki na ramieniu przykrytych folią.W tym czasie były pokazy tatuażu w tym mieście. (2012/06/22 22:11)

terier123


Haha no to nieźle kol. JOPEK ;D jak coś to będę sprawdzał najpierw w słowniku, a pozatym to z angielskim nie jest u mnie źle i łacine też mam w szkole ;) (2012/06/23 13:47)

Zander51


A z której strony jest czubek buta ? Bo zgłupiałem... (2012/06/23 15:24)

Carol73


To co ktoś robi ze swoim ciałem to tylko jego sprawa, ważne żeby sam się z tym czuł dobrze.
Osobiście wolę oglądać takie tatuaże !!!! (2012/06/23 15:48)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

JOPEK1971


To co ktoś robi ze swoim ciałem to tylko jego sprawa, ważne żeby sam się z tym czuł dobrze.
Osobiście wolę oglądać takie tatuaże !!!
Pycha "wujku dobra rada"Hurrra,ale super.;-)
(2012/06/23 16:00)

rusikus


Pare dni temu zrobiłem sobie pierwszy tatuaz, to się pochwale :)






nie przepadam za tatuazami ale jak ktos lubi to OK!
ale ten Twoj to bardziej wyglada jak z komiksu zamiast realistycznie, byc moze mial taki byc... (2012/06/23 16:27)

mlodystm


dobra dziarka, ja mam trzy, noga, przedramie i plecy. Kazdy symoblizuje u mnie cos :) (2012/06/24 01:47)

volfi


A co to ma wogóle być terminator?

nie widze w tym nic fajnego ,a zrobiony tez srednio....

(2012/06/24 09:16)

domin77


tatauaż jeszcze chyba świezy opuchnięty,ale oki ja lubię tatuaże (2012/06/24 17:51)

alejki


Swiezy, zdjecie robione zaraz po (2012/06/25 12:47)

opcja78


spoczko. całkiem niezły (2012/06/25 14:30)