Zaloguj się do konta

Wasze plany na 2010

utworzono: 2010/01/12 20:07

Plany... przede wszystkim mieć więcej czasu. Z racji pracy ciężko, zostają weekendy, poligony  i urlop. Zima - pojechać wreszcie na lód, na pomorzu jest najpóźniej i najkrócej. Wiosną trotka później pstrąg w międzyczasie dorsz, bo najbliżej. Maj to szczupak i belona, zdecydowanie belona, czasem przeplatana dorszem. Jak czas pozwoli to pstrąg, w maju na rzekach robi się luźniej bo niektórzy jadą na szczupaka, w czerwcu też luźniej ale na przełomie maja i czerwca muszkarze atakują. Ciężko pogodzić belona (mieszkam 100 m od plaży) z wyjazdem na pstrąga. Chciałoby się też na sandacza ale praca, praca... Lato urlop - odkrywanie nowych łowisk, choć żona marudzi, nadrabianie okoniowych zaległości. Jesień to dorsz,flądra,  lipień, szczupak, sandacz znów zaniedbany, o białej rybie nie wspomnę - już się pewnie pogniewały. Im zimniej tym leniwiej, listopad i grudzień głównie w morzu dorsz i śledź, czasem flądra.
[2010-01-13 21:48]

goryl25

Moje Plany na Rok 2010 są następujące :

1) zanęcać sobie codziennie miejsce na rzece Noteć

2) złowić na noteci : Suma , Brzane , Leszcza , Klenia , Jazia , Płoć :)

3) Zakupić nowego sprzętu za 700 zł (nazbierało się troszke kasy)

4) przygotować miejsce dla czterech z naszego portalu u mnie w gościmiu

5) Pojechać na spotkanie w Szczecinie z Jurcys i Marekmalman :)

I to są jak narazie moje plany na rok 2010 ale mogą się zmienić szybko :P

[2010-02-03 12:48]

planuje w tym roku dopasc jakiegos ladnego suma z odry a w sezonie jakiegos sandacza - moze troche bialej ryby a szczuplemu dam odpoczac bo w minionym roku juz byl 87cm [2010-02-03 18:16]

maksymilian 42

Moje plany na 2010 r.

1 . Przyjęcie Kolegów z Portalu na karpiach

2 . Wypad majowy na belony z Kolegami z Portalu

3 . Przyjęcie Kolegi z Portalu na wakacjach i wspólne wędkowanie

maksymilian 42
[2010-02-03 20:49]

sacha

Być nad wodą częściej bo wychodzi mi niestety tylko ok. 30-35 wędkodni w roku.Chyba częściej Wisła warszawska,kilka razy spróbuję suma i sandacza złowić z ZZ.Na przełomie VII/VIII 2 tygodnie w Norwegii i polowanie na halibuta ale pewnie skończy się na brosmach,molwach i dorszach bo latem ciężko o halbuta.Kilka dni na Bugu granicznym.

[2010-02-04 10:18]

gusto

Ja planuje wczesno wiosne klenie jazie,potem szczuply ,rzeka na splawik,kilka wypadow na wisle.Pozdro i polamania kija na rybie.
[2010-02-05 16:39]

ziemekp

Witam. Pisałes ze jezdzisz nad Brzozolasek. Jezdze tam kilka lat ale nigdy nie zlapalem lina.Podpowiedzw ktorym miejscu lapiesz liny i czym necisz i jaka przyneta.Dla mnie lin to chyna najpieknieksza ryba,bede bardzo wdzieczny za podpowiedz w jej sprawie. Dotychczas spalem na osrodku Walter i nastawialem sie na szczupaki i leszcze .7 moze 8 lat temu bylo sporo ryby teraz nie bylem od 2 lat.czekam na odp tutaj lub na ziemekp@op.pl.Dzieki
[2011-03-21 10:00]

greyhunter

Moje plany na 2011r :

1. Na lód (w zeszłym roku nie zdążyłem) - ZREALIZOWANO

2. Zabrać Chrzestną nad rzekę (bo łowi tylko na stawach)

3. Pierwsza w życiu Brzana

4. Sum metrowy poza sez. ochronnym (w zeszłym złapałem 2dni przed końcem 112 cm na rosówkę)

5. Więcej wędkowania...

Powodzenia i niech się iszczą marzenia i plany

[2011-03-21 12:47]