Zaloguj się do konta

Wasze opinie o Windows 7 i 8

utworzono: 2013/03/29 21:37
Artur z Ketrzyna

Czy o to chodzi ? - StartIsBackPlus - jak nie możesz ściągnąć, to mogę przesłać ?

Co to jest "StartIsBackPlus"?

Chodzi mi o to by W8, otwierało programy, pliki obsługiwanie przez XP, wista i W7.

Powiem szczerze że wolał bym mieć W7, ale już takich nie kupisz lapków. A szukałem dość długo...
Boje się wgrać pirata, bo kompa będę używał w szkółce. A wiadomo są ludzie którzy lubią kłaść kłody pod nogi.
Dlatego zależny mi też na zakładce do W8, by działała jak W7
[2014-01-20 19:13]

Artur z Ketrzyna

Czy o to chodzi ? - StartIsBackPlus - jak nie możesz ściągnąć, to mogę przesłać ?

Masz może fote tego jak ten pasek wygląda? Możesz coś o tym powiedzieć. Jak dział i czy pomijasz te kafelki.
[2014-01-20 20:35]

JKarp

http://www.programosy.pl/program,startisback.html JK [2014-01-20 20:54]

Artur z Ketrzyna

Mam taką propozycje.
 Zamienię licencje na Windows 8, na licencje Windows 7.
Kto chętny?
[2014-01-23 12:30]

SVT

No to ja wam opiszę swój pogląd na systemy operacyjne.
Na samym początku opiszę od siebie:
Jeżeli użytkownik komputera ma pojęcie o systemach, to najlepiej samemu dojść do stabilności i wymagań danego systemu.Następnie -  do czego ma służyć dany komputer z aktywnym systemem.Jeżeli chcemy korzystać z oprogramowań graficznych - to w moim przypadku najlepiej się sprawuje win 7 64/bit.Stabilny, nie wywala "blues creenów" , nie obciąża komputera, możliwość integracji w ilość pamięci RAM.
Dla słabszych komputerów - to windows Xp z sp3. inaczej "servis packiem 3" Jedyny minus to - nie ma możliwości zwiekszyć pamięci RAM, dziury w aplikacjach systemowych -tyczące zapory, no i jak większość wie: wiele programów jest już tworzonych pod nowe systemy - czyli (win8 i win7).
Jeżeli chodzi o pakiet windowsa 8 - no to wiele mogę na ten temat polemizować. Niedopracowany, wielki nacisk na grafikę, wiele instalacji jak i zasobów blokuje ( nie mamy nad nim pełnej władzy).Microsoft przegląda nam system bez naszej wiedzy, co za tym idzie? ich sprawdzanie i udoskonalanie systemu, kasowanie plików systemowych itc... Po co? Właśnie tak się testuje systemy, programy. Aby uzupełnić ( luki, błedy,braki). 
Poniżej proszę samemu się zapoznać z całym MICROSOFTEM.
http://pclab.pl/art55136.html
[2014-01-23 13:04]