Wasze opinie na temat haków firmy PARTRIDGE

/ 3 odpowiedzi
Witam wszystkich. Pytanie do Was moi drodzy takie samo jak w tytule. Czyli chodzi mi o wasze osobiste zdania na temat tych haków. Myślę, że userzy-karpiarze szczególnie będą mogli zabrać głos. Kupiłem ostatnio po bardzo okazyjnej cenie te haki w różnych rozmiarach i chcę się dowiedzieć czy warto je zabrać nad wodę podczas zasiadki.

Morciaty.
u?ytkownik5494

Heh, niech zgadnę, z alledrogo? 

Używam tych haczyków od początku sezonu i nie mogę narzekać, mi się sprawdzają. Na początku słyszałem, że u kogoś korozja brała je po jednym wypadzie, a model Z14(chyba) taki "banan", strzelił przy zaciąganiu przyponu. Próbowałem to zrobić ale mi się nie udało. To samo tyczy się korozji - u mnie nie wystąpiła

Haczyki polecam, też kupiłem w ciemno na alledrogo i jestem zadowolony. 

(2012/06/12 20:07)

Morciaty

Już myślałem, że nic od nikogo nie usłyszę;) Kupiłem w ciemno uprzednio wcześniej czytając opinie na różnych forach. i tak właśnie się wahałem czy to był dobry zakup.

Dzięki za odzew! (2012/06/13 20:37)

wobler17

Renomowana firma ktora produkuje super haczyki nie tylko haczyki na wody slodkowodne ale i wody morskie , Ja kupuje haczyki muchowe i jestem z nich zadowolony. Duzy wybor na ryby lososiowe polecam haki tej firmy.Pozdrawiam (2012/06/15 09:04)