Wasze najskuteczniejsze muszki

/ 4 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wędkarstwo muchowe Pstrąg
Witam!!!

Chciałbym żebyście przedstawili swoje najskuteczniejsze muszki, takie wasze numeryr 1 w przynętach muchowych
robertxxx62


Witam ! Trudno tu stwierdzić która to tu numer jeden ale podstawa w moim pudełku to chruścik , jętka ,  red-tag i tak zwana po naszemu z kolegą po kiju , zresztą to jego wzór, pomarańczka :) Na klenika żuczki i inne robactwa :) tego najwięcej mam w pudełku . (2012/02/25 19:38)

kaban


Jak wyżej-jętka,chruścik, red tag i wszelkie sucharki a czasami nifa. Dla mnie mucha to mała odskocznia od spinningu i jakimkolwiek specem od muchy nie byłem i nie będę. Te w letnim łowieniu kleni, jelców i świnek mi się sprawdzają a to już mi wystarczy do pełni szczęścia. (2012/02/25 19:56)

mario1978


tak jak wyżej koledzy po kiju pisali jętka , chruścik , nimfa , red tag z odmianami i moja ulubiona kompozycja sierści sarny glister (perłowego i crystalu ) i chenille na chaczykach 10 i 12 bierze wszystko od płoci po pstrągi a i zabawa jest jak trzeba (2013/04/25 23:23)

Pawel19777


Nie będę się wybijał po za plan gdyż tak jak więszkość to jetka, chruścik, sucharki cdc, zreszta kilka już opisałem na swoim profilu:) (2013/08/31 10:46)