Wasza największa ryba w karierze wędkarskiej

/ 50 odpowiedzi / 5 zdjęć
u?ytkownik107209

szczupak 55cm i około 1kg karaś 30cm i a największy leszcz to 32cm nie maja te ryby dużo ale mnie cieszyły
szacun dla tych u gury big Fish 

Wstyd tylko przynosisz taką pisownią  : rodzicom , że nie pilnują  ciebie  podczas odrabiania lekcji , Polsce ,że ma taką młodzież , co zdania nie potrafi napisać poprawnie (ani nawet się właściwie podpisać ) i wreszcie samemu sobie . Umysł twój , zapewne jest stępiony , nieczuły na brak podstawowych umiejętności pisania jak i na wszelakie niechlujstwo w zakresie polskiej mowy  - gdyby bowiem było inaczej , posługiwałbyś  się językiem przypominającym choć trochę  język polski .

PS (do moderatora) :

Wertując wątek " Przekleństwo hodowców , ryb i już wędkarzy " ( wątek dotyczący wydry ) , natknąłem się na wpis tego dzieciaka , który brzmi następująco : "Zabić i koniec ".
Dlaczego takie wpisy nie są usuwane ? Dlaczego nie kontroluje się tutaj osób   nieznających  języka polskiego , czyli można by rzec - jawnych analfabetów ?

(2012/08/26 11:11)

ponczu2

Leszcz 56 cm 2kg, szczupak 54 cm coś ponad 1kg i karpik 1.5kg nie mierzony :) (2012/08/26 20:34)

fantastic

węgorz 106 cm. (2012/08/26 21:11)

Mario77

Jaź 49 cm  (2012/08/26 21:31)

Kiler1906

ukleja 17 kg :)

wyrośnięta ta ukleja;D (2012/08/26 21:32)

Mario77

Wszystkie moje ryby złowione na spinning - zapraszam na www.pirania-sklep.pl znajdziecie tam sporo przynęt spinningowych. Kraków możliwy odbiór osobisty. (2012/08/26 21:37)

jacenty75

Wszystkie moje ryby złowione na spinning - zapraszam na www.pirania-sklep.pl znajdziecie tam sporo przynęt spinningowych. Kraków możliwy odbiór osobisty.

Ten i poprzedni Twój wpis to jak polonijna rozgłośnia radiowa Janka Pietrzaka z Chicago w Samych Swoich a dokładnie w "Kochaj albo rzuć". Powodzenia w dalszym pozyskiwaniu okazów...... no i Klientów. (2012/08/27 07:34)

Mario77

W dzisiejszych czasach cieżko o klienta a reklama dźwignią handlu. Wszystkie zdjęcia prawdziwe a jutro o 4.30 ze spinningiem będę gonił. Poprostu to lubię :-) i zapraszam do www.pirania-sklep.pl
PS.Dzisiaj miałem naaaprawde dużego niestety wypisał sie prawdopodobnie Sandacz  (2012/09/01 23:19)

Iras1975

Coś miarę pomyliłeś, boleń dłuższy od szczupaka jak widać, a opisałeś chyba odwrotnie.;)

Mimo wszystko gratuluję pięknego bolenia.

(2012/09/01 23:38)

89krzysztof

Szkoda tylko, że obrazki z internetu ściągnięte. Jak się dobrze przyjrzeć to w prawym dolnym rogu zdjęcia ze szczupakiem widać logo strony, z której pochodzi zdjęcie. 
Dobry sklep nie potrzebuje reklamy na każdym kroku. Dobry to dobrze wyposażony z niskimi cenami. U Ciebie z tym kiepsko. Ale pewnie, reklamuj dalej. Wciskaj kity ludziom dalej, jakie to ryby łowisz na przynęty z tego sklepu.  (2012/09/02 07:13)

ryukon1975

W dzisiejszych czasach cieżko o klienta a reklama dźwignią handlu. Wszystkie zdjęcia prawdziwe a jutro o 4.30 ze spinningiem będę gonił. Poprostu to lubię :-) i zapraszam do www.pirania-sklep.pl
PS.Dzisiaj miałem naaaprawde dużego niestety wypisał sie prawdopodobnie Sandacz 

Na zdjęci z jaziem jest inny gość jak na fotce ze szczupakiem.
To widać pomimo że wkleiłeś celowo niewyraźne,złej jakości zdjęcie.
Uśmiechu gościa z boleniem nie widać więc trudno coś wnioskować poza kolejną próbą oszustwa.
Więc jak twoja reklama opiera się na kłamstwach to kiepska dźwignia.:) (2012/09/02 09:04)

89krzysztof

PS.Dzisiaj miałem naaaprawde dużego niestety wypisał sie prawdopodobnie Sandacz 

Na zdjęci z jaziem jest inny gość jak na fotce ze szczupakiem.
To widać pomimo że wkleiłeś celowo niewyraźne,złej jakości zdjęcie.
Uśmiechu gościa z boleniem nie widać więc trudno coś wnioskować poza kolejną próbą oszustwa.
Więc jak twoja reklama opiera się na kłamstwach to kiepska dźwignia.:)

To też zauważyłem, ale nie byłem pewien, więc wolałem się nie wypowiadać :)  (2012/09/02 09:36)

wedkarz2309

O cholerka, a skąd to takie oskarżenia?:)
Ja tam widzę na wszystkich trzech zdjęciach, jednego i tego samego wędkarza:)Mógłbym podać kilka cech charakterystycznych tego wędkarza (na każdym zdjęciu je widać), ale nie będę tego robił, bo kto nie chce wierzyć w sukcesy tego wędkarza, niech nie wierzy...:)
Gratuluję pięknych ryb:)

A co do tematu, to nie będę już wrzucał tutaj fotki, tylko napiszę: moją największą rybą, jaką udało mi się do tej pory złowić, był sum, który miał ok. 130 cm długości. (2012/09/02 09:42)

ryukon1975

Może i masz racje kolego Wedkarz2309 ale jak ktoś wykorzystuje takie fotki w celach komercyjnych to mi się to źle kojarzy:),a fotki potrafią "kłamać" wie to chyba każdy kto zrobi 3-5 zdjęć tej samej rybie.:) (2012/09/02 10:40)

cierpliwy1

Zgadzam  się z  hefeedem8 
Na tym portalu i innych jak i w gazetach wystawił wędkarz okonia ,którego złowił jego kolega o wadze 1,92 a we wszystkich opisach podał grubo ponad 2 kg nie piszę dokładnie ile ,ponieważ wszyscy by wiedzieli o kogo chodzi i znowu by była zadyma.Dowiedziałem się o tym kilka dni temu będąc na rybach stałem łodzią obok człowieka ,który rzeczywiście złowił tego okonia .Takich dziwnych ludków jest sporo w wędkarskim towarzystwie. (2012/09/02 11:30)

89krzysztof

Zgadzam  się z  hefeedem8 
Na tym portalu i innych jak i w gazetach wystawił wędkarz okonia ,którego złowił jego kolega o wadze 1,92 a we wszystkich opisach podał grubo ponad 2 kg nie piszę dokładnie ile ,ponieważ wszyscy by wiedzieli o kogo chodzi i znowu by była zadyma.Dowiedziałem się o tym kilka dni temu będąc na rybach stałem łodzią obok człowieka ,który rzeczywiście złowił tego okonia .Takich dziwnych ludków jest sporo w wędkarskim towarzystwie.

Bo niektórzy łowią dla przyjemności, inni dla medali i opowieści o samych olbrzymach ;)  (2012/09/02 11:42)

u?ytkownik27096

Metrowy szczupak, 83cm sandacz a karpik na razie tylko 5kg 60cm i tak dobrze jak na pierwszy rok karpiowania. Rybki w galerii dla chętnych.  (2012/09/02 14:17)

JOPEK1971

Boleń 82cm srebrnhy medal

Ta rapa nie ma na pewno 80cm,złowiłem trochę rap i wiem że troszkę inny wyraz pyska mają;-)))ładna rapa,ale takich to ja w sezonie łowię kilkanaście,80-tki trafiają się rzadko,baardzo rzadko. (2012/09/02 14:35)

wedkarz2309

a fotki potrafią "kłamać" wie to chyba każdy kto zrobi 3-5 zdjęć tej samej rybie.:)

Oj potrafią "kłamać", potrafią...:) (2012/09/02 15:51)

jacenty75

Na moim profilu mam foto z boleniem 85cm ale ten może był "chudszy"? (2012/09/02 18:29)

u?ytkownik123371

Kilo dobrych , świeżych szprotek wędzonych . Słodkawe lekko , orzechowe ...
Pychota. (2012/09/02 18:33)