Zaloguj się do konta

Wasz rekordowy karp lub amur - ciekawostki c.d.

utworzono: 2014/06/15 13:11

Przez całe wakacje walczyłem o urlop aż się udało. A tu już pierwsza porcja kulek się suszy:) 

to czekamy na zdjęcia karpi :)
[2014-08-14 12:22]

zbynio 33

Dzisiejszy 17.100kg :) tak walecznej ryby jeszcze na kiju nie mialem

Fajny krępy misio taki to ma pary dużo:) tylko pozazdrościć ale już od piątku siadam na 5 dni:D 

Ale Ci zazdroszczę, tez bym tak chciał :), mam nadzieję że i ja niedługo znajdę czas, chociaż  jedną nockę bym chciał spędzić nad wodą  :))

Pewnie już lodówa pusta :))).
[2014-08-14 14:59]

Fajny krępy misio taki to ma pary dużo:) tylko pozazdrościć ale już od piątku siadam na 5 dni:D 

Ale Ci zazdroszczę, tez bym tak chciał :), mam nadzieję że i ja niedługo znajdę czas, chociaż  jedną nockę bym chciał spędzić nad wodą  :))

Pewnie już lodówa pusta :))).

Zbyniu nie czytasz dokładnie :))).
[2014-08-14 18:16]

No to powodzenia :) ja jutro rano jade na kilka godzin posiedziec. [2014-08-14 21:15]

zbynio 33

Czytam Piotrek, tylko zażartowałem, że to wymówka....:)))
[2014-08-14 21:24]

Czytam Piotrek, tylko zażartowałem, że to wymówka....:)))

Wiem, wiem, dlatego też sobie żartuję ;)

[2014-08-15 00:53]

No i po zasiadce zbieranie klamotów w deszcz i teraz suszenie weekend bez ryby dopiero z niedzieli na poniedziałek pierwsze branie i amuerk 7,5kg a dalej same karpie 8.3 12 9.2 11.2 12.4

[2014-08-20 09:07]

Gratki Prezes :) [2014-08-20 10:52]

Pikne  rybki :))) gratki Artek !!!
[2014-08-20 10:54]

zbynio 33

Prezesunio znowu połowił :)). Gratki rybek :).
[2014-08-20 10:57]

No i już kombinuje żeby skoczyć na weekend na inną wodę bo papu trochę zostało a szkoda żeby spleśniało.  [2014-08-20 17:18]

No i z weekendu niestety dupa nie wypaliły plany.Koledzy mam pytanie czy ktoś miał kiedyś do czynienia z wędziskami marki Quantum? Dokładniej chodzi mi o: Quantum Radical Stiff Stick 3m 3lb albo 2.5lb Quantum Radical Old School 3.6m 2.75lb [2014-08-24 09:28]

Ja byłem przejazdem koło swojej ulubionej żwirowni i zanęciłem w środę a wczoraj pojechałem specjalnie żeby zanęcić drugi raz, jutro jadę po południu posiedzę do rana :) W końcu posiedzę nad wodą bo już mnie w domu nosi..... :)
[2014-08-24 18:36]

blazej1989

Prezes ładne rybki graty ;) Ja po weekendzie na "Rudym" niestety bez brania koledzy trochę połapali ale wszystko z daleka 200-300m, byłem pierwszy raz ale łowisko jak najbardziej mi się podoba. pozdrawiam
[2014-08-24 19:45]

Ja też byłem dzisiaj nęcić do wody poleciało dość sporo towaru ale jutro pojadę na rekonesans czy wyjedzone jak zniknie to we wtorek powtórka.  [2014-08-24 20:44]

Byłem na nockę, zbiornik ma kilkanaście hektarów, karpi nie ma może tam jakoś dużo ale są karpie różnej wielkości a ten cwaniak znów zawitał na mojej macie :))) , od początku lipca przytył kilogram, mam nadzieje że kiedyś jeszcze go złowię ale będzie miał 20+  :)
[2014-08-28 17:03]

[2014-08-28 17:04]

[2014-08-28 17:07]

FELIPE

Byłem na nockę, zbiornik ma kilkanaście hektarów, karpi nie ma może tam jakoś dużo ale są karpie różnej wielkości a ten cwaniak znów zawitał na mojej macie :))) , od początku lipca przytył kilogram, mam nadzieje że kiedyś jeszcze go złowię ale będzie miał 20+  :) 

Gratuluję piękny karpik :)

[2014-08-28 19:00]

zbynio 33

Gratki Piotrek :). Stefan rośnie jak na drożdżach :). Polubił Twoje papu.... :).
[2014-08-28 19:03]

Gratulacje Piotrek :) [2014-08-28 20:23]

Dziękuje Panowie :) ps. Zbyszek karp dostał w tamtym roku ksywę " duży ogon " ale ok na drugie będzie Stefan :)))))))  ;)
[2014-08-28 20:35]

zbynio 33

Dziękuje Panowie :) ps. Zbyszek karp dostał w tamtym roku ksywę " duży ogon " ale ok na drugie będzie Stefan :)))))))  ;)

Faktycznie duzy. Piękny zdrowiusienki karp. A już pamiętam kiedyś wspominałes o dużym ogonie. Za dużo ich żebym pamietal. Jak wrażenia po roku? Dalej na sliwke z morwa? Na co go skusiłeś? Na solarze jedziesz dalej?  [2014-08-28 20:59]

Faktycznie duzy. Piękny zdrowiusienki karp. A już pamiętam kiedyś wspominałes o dużym ogonie. Za dużo ich żebym pamietal. Jak wrażenia po roku? Dalej na sliwke z morwa? Na co go skusiłeś? Na solarze jedziesz dalej? 

Myślałem że sezon będzie na maksa zpier... z kilku powodów, brak czasu itd. ale jakoś mam farta w tym sezonie mimo tego że nie jeżdżę często udało sie kilka fajnych ryb złowić, nie są może to kolosy ale  jestem zadowolony, pobity rekord amura i karpia, kto wie a może jeszcze uda się kilka razy wyskoczyć i  coś ciekawego dołowić  a tym bardziej że jesienią biorą największe :) Wziął na tutti frutti Dynamite Baits 20mm zbalansowane pływakiem gulpa plum 15mm, solara nie używam w tym momencie bo mi się skończył a nie zamawiałem bo myślałem że wcale nie bede już  jezdził i łowie na DB bo są u nas w sklepie no i bo to również bardzo dobre kule :)
[2014-08-28 21:20]

zbynio 33

Myślałem że sezon będzie na maksa zpier... z kilku powodów, brak czasu itd. ale jakoś mam farta w tym sezonie mimo tego że nie jeżdżę często udało sie kilka fajnych ryb złowić, nie są może to kolosy ale  jestem zadowolony, pobity rekord amura i karpia, kto wie a może jeszcze uda się kilka razy wyskoczyć i  coś ciekawego dołowić  a tym bardziej że jesienią biorą największe :) Wziął na tutti frutti Dynamite Baits 20mm zbalansowane pływakiem gulpa plum 15mm, solara nie używam w tym momencie bo mi się skończył a nie zamawiałem bo myślałem że wcale nie bede już  jezdził i łowie na DB bo są u nas w sklepie no i bo to również bardzo dobre kule :)

I jeszcze problemów w h..j, ale dajesz radę. U mnie w wedkarskim nie ma takich bajerów :)). Muszę zajrzeć, bo ostatnio marudzilem, że nic nie ma to może coś ściągnął dla karpiarzy :). [2014-08-29 06:31]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia