Zaloguj się do konta

Wasz rekordowy karp lub amur - ciekawostki c.d.

utworzono: 2014/06/15 13:11

...... i wróciłem, brania brak  :)))))
[2014-07-22 22:14]

zbynio 33

Piotrek nie możliwe........ :)))
[2014-07-22 23:07]

Niestety możliwe :)))  bardzo dużo karpi widziałem pod wierzchem, właściciel wody włączył pompy żeby trochę natlenić zbiornik, zrobiłem Roberta mamie zestaw na ziga i wziął nie duży pełnołuski około 4-5 kg
[2014-07-23 11:16]

zbynio 33

Niestety możliwe :)))  bardzo dużo karpi widziałem pod wierzchem, właściciel wody włączył pompy żeby trochę natlenić zbiornik, zrobiłem Roberta mamie zestaw na ziga i wziął nie duży pełnołuski około 4-5 kg

Ja też kiedyś zrobiłem mamie, ale nie Roberta zestaw na ziga :)))). Dzikusa wyciągnęła wtedy :)))).
[2014-07-23 11:29]

Ja też kiedyś zrobiłem mamie, ale nie Roberta zestaw na ziga :)))). Dzikusa wyciągnęła wtedy :)))).

Super :))))))))
[2014-07-23 13:46]

Taka mała ciekawostka łódki zdalnie sterowane to już za mało dla maniaków powstał sprzęt do wywożenia w powietrzu - http://www.carpteamsport.pl/index.php/artykuly/aktualnosci/3696-drone-amorceur-helibaits-hb06-do-necenia-z-powietrza-znamy-cene-i-mamy-film  [2014-07-30 21:43]

JKarp

[2014-07-30 22:01]

dobre na zielsko no i cichsze od łódki :)
[2014-07-31 00:14]

JKarp

I na zakaz wywózki środkami pływającymi he heJK [2014-07-31 07:50]

bolekr

A tu ostatnie karpiki...

[2014-08-11 18:02]

Ładne miski pogratulować! [2014-08-11 18:13]

bolekr

Dziękuje ;)
[2014-08-11 18:30]

Pikne Rafale :))) gratulacje ;)

muszę zawitać na drugi rok ..... :)
[2014-08-11 20:08]

Dzisiejszy 17.100kg :) tak walecznej ryby jeszcze na kiju nie mialem [2014-08-11 22:17]

MadmaxM4

gratuluje panowie :)
[2014-08-11 22:30]

Damian Gratulacje, widzę że przez te ochłodzenie coś się ruszyło a u mnie brak czasu :(
[2014-08-12 00:22]

Damian Gratulacje, widzę że przez te ochłodzenie coś się ruszyło a u mnie brak czasu :(

Dzieki :) ja tez nie mam tak duzo czasu, w calym tygodniu uda mi sie moze z 2 razy wyskoczyc po 5-6 godzin. A znajac Ciebie to i tak sobie to odbijesz i ladne ryby polowisz :) [2014-08-12 10:03]

Dzieki :) ja tez nie mam tak duzo czasu, w calym tygodniu uda mi sie moze z 2 razy wyskoczyc po 5-6 godzin. A znajac Ciebie to i tak sobie to odbijesz i ladne ryby polowisz :)

Oby :))), trzy tygodnie nie byłem nad wodą  i trochę mnie nosi w domu, to chyba już nałóg  :) Damian o której miałeś branie ?
[2014-08-12 10:16]

Dzieki :) ja tez nie mam tak duzo czasu, w calym tygodniu uda mi sie moze z 2 razy wyskoczyc po 5-6 godzin. A znajac Ciebie to i tak sobie to odbijesz i ladne ryby polowisz :)

Oby :))), trzy tygodnie nie byłem nad wodą  i trochę mnie nosi w domu, to chyba już nałóg  :) Damian o której miałeś branie ?

Dokladnie :) branie mialem o 17 30 :) [2014-08-12 11:05]

Dokladnie :) branie mialem o 17 30 :)

Kurcze fajnie że biorą w dzień :) u mnie gdzie nie pojadę brania karpi praktycznie tylko w nocy i nad ranem, w dzień bardzo rzadko. Fajne masz te jeziorko, ładnie położone ...
[2014-08-12 11:37]

Kurcze fajnie że biorą w dzień :) u mnie gdzie nie pojadę brania karpi praktycznie tylko w nocy i nad ranem, w dzień bardzo rzadko. Fajne masz te jeziorko, ładnie położone ...

U mnie po prostu trzeba trafic dobra pogode, bo tak to tez przewaznie tylko rano biora. A ja wiedzialem, ze go zlowie bo bylo widac jak zeruje i tylko czekalem az przyjdzie do mojego zestawu :) a juz ktos mial go na kiju bo mial hak w pysku, haczyk byl juz az przegnity i to dobrze, ze go zlapalem bo przynajmniej mu go wyciagnalem. No jeziorko jest super :) [2014-08-12 12:42]

U mnie po prostu trzeba trafic dobra pogode, bo tak to tez przewaznie tylko rano biora. A ja wiedzialem, ze go zlowie bo bylo widac jak zeruje i tylko czekalem az przyjdzie do mojego zestawu :) a juz ktos mial go na kiju bo mial hak w pysku, haczyk byl juz az przegnity i to dobrze, ze go zlapalem bo przynajmniej mu go wyciagnalem. No jeziorko jest super :)

No to fajnie, nie musi zakolczykowany pływać :)
[2014-08-12 13:32]

Dzisiejszy 17.100kg :) tak walecznej ryby jeszcze na kiju nie mialem

Fajny krępy misio taki to ma pary dużo:) tylko pozazdrościć ale już od piątku siadam na 5 dni:D  [2014-08-12 20:48]

Dzisiejszy 17.100kg :) tak walecznej ryby jeszcze na kiju nie mialem

Fajny krępy misio taki to ma pary dużo:) tylko pozazdrościć ale już od piątku siadam na 5 dni:D 

Ale Ci zazdroszczę, tez bym tak chciał :), mam nadzieję że i ja niedługo znajdę czas, chociaż  jedną nockę bym chciał spędzić nad wodą  :))
[2014-08-12 21:05]

Przez całe wakacje walczyłem o urlop aż się udało. A tu już pierwsza porcja kulek się suszy:)  [2014-08-14 08:29]