Wasz rekordowy karp lub amur - ciekawostki c.d.

/ 243 odpowiedzi / 36 zdjęć
użytkownik158065

Z braku czasu wyskoczyłem na prywatne łowisko na 10 godzinek i udało się wypracować 5 brań i 3 rybki na macie kolejno 3,8:9,9:10kg

Gratki, fajne rybki, ja jutro jadę w końcu na prywatną wodę na kilkanaście godzin , mam dość chce się trochę pobawić  :)ale czy coś z tego będzie nie wiem bo w moich stronach karpiowej pogody brak :)))) (2014/07/21 17:33)

FELIPE

Gratuluję pięknych rybek, u mnie znów zameldował się maluszek 5kg i jak zwykle czepiały się leszcze, ale nie poddaje się może w kolejną nockę, tzn w kolejny piatek :(, weźmie porządny karp. Od dwóch tygodni nęcimy tylko kulkami a i tak leszcze się pokazują.Co do złowienia tego samego karpia przynajmniej dwukrotnie to mi się to udało w tym roku, po niespełna dwóch miesiącach przybrał na masie 0,85kg.

Piotrek zmień przypony, po co się męczyć z dziadami :) i denerwować ...
Przypon jest dopracowany :) nie ma potrzeby kombinować,
tylko w zbiorniku jest duża populacja leszczy,
ale spokojnie przyjdzie czas na kabana :)
(2014/07/22 18:02)

zbynio 33

Piotrek nie możliwe........ :))) (2014/07/22 23:07)

użytkownik158065

Piotrek nie możliwe........ :)))

Niestety możliwe :)))  bardzo dużo karpi widziałem pod wierzchem, właściciel wody włączył pompy żeby trochę natlenić zbiornik, zrobiłem Roberta mamie zestaw na ziga i wziął nie duży pełnołuski około 4-5 kg (2014/07/23 11:16)

zbynio 33

Niestety możliwe :)))  bardzo dużo karpi widziałem pod wierzchem, właściciel wody włączył pompy żeby trochę natlenić zbiornik, zrobiłem Roberta mamie zestaw na ziga i wziął nie duży pełnołuski około 4-5 kg

Ja też kiedyś zrobiłem mamie, ale nie Roberta zestaw na ziga :)))). Dzikusa wyciągnęła wtedy :)))). (2014/07/23 11:29)

użytkownik158065

Niestety możliwe :)))  bardzo dużo karpi widziałem pod wierzchem, właściciel wody włączył pompy żeby trochę natlenić zbiornik, zrobiłem Roberta mamie zestaw na ziga i wziął nie duży pełnołuski około 4-5 kg

Ja też kiedyś zrobiłem mamie, ale nie Roberta zestaw na ziga :)))). Dzikusa wyciągnęła wtedy :)))).

Super :)))))))) (2014/07/23 13:46)

użytkownik27096

Taka mała ciekawostka łódki zdalnie sterowane to już za mało dla maniaków powstał sprzęt do wywożenia w powietrzu - http://www.carpteamsport.pl/index.php/artykuly/aktualnosci/3696-drone-amorceur-helibaits-hb06-do-necenia-z-powietrza-znamy-cene-i-mamy-film  (2014/07/30 21:43)

JKarp

(2014/07/30 22:01)

JKarp

I na zakaz wywózki środkami pływającymi he heJK (2014/07/31 07:50)

bolekr

A tu ostatnie karpiki...
hosting

hosting

hosting

hosting
(2014/08/11 18:02)

bolekr

Dziękuje ;) (2014/08/11 18:30)

użytkownik158065

Pikne Rafale :))) gratulacje ;)

muszę zawitać na drugi rok ..... :) (2014/08/11 20:08)

MadmaxM4

gratuluje panowie :) (2014/08/11 22:30)

użytkownik158065

Damian Gratulacje, widzę że przez te ochłodzenie coś się ruszyło a u mnie brak czasu :( (2014/08/12 00:22)

użytkownik104372

Damian Gratulacje, widzę że przez te ochłodzenie coś się ruszyło a u mnie brak czasu :(

Dzieki :) ja tez nie mam tak duzo czasu, w calym tygodniu uda mi sie moze z 2 razy wyskoczyc po 5-6 godzin. A znajac Ciebie to i tak sobie to odbijesz i ladne ryby polowisz :) (2014/08/12 10:03)

użytkownik158065

Damian Gratulacje, widzę że przez te ochłodzenie coś się ruszyło a u mnie brak czasu :(

Dzieki :) ja tez nie mam tak duzo czasu, w calym tygodniu uda mi sie moze z 2 razy wyskoczyc po 5-6 godzin. A znajac Ciebie to i tak sobie to odbijesz i ladne ryby polowisz :)

Oby :))), trzy tygodnie nie byłem nad wodą  i trochę mnie nosi w domu, to chyba już nałóg  :) Damian o której miałeś branie ? (2014/08/12 10:16)

użytkownik104372

Dzieki :) ja tez nie mam tak duzo czasu, w calym tygodniu uda mi sie moze z 2 razy wyskoczyc po 5-6 godzin. A znajac Ciebie to i tak sobie to odbijesz i ladne ryby polowisz :)

Oby :))), trzy tygodnie nie byłem nad wodą  i trochę mnie nosi w domu, to chyba już nałóg  :) Damian o której miałeś branie ?

Dokladnie :) branie mialem o 17 30 :) (2014/08/12 11:05)

użytkownik158065

Oby :))), trzy tygodnie nie byłem nad wodą  i trochę mnie nosi w domu, to chyba już nałóg  :) Damian o której miałeś branie ?

Dokladnie :) branie mialem o 17 30 :)

Kurcze fajnie że biorą w dzień :) u mnie gdzie nie pojadę brania karpi praktycznie tylko w nocy i nad ranem, w dzień bardzo rzadko. Fajne masz te jeziorko, ładnie położone ... (2014/08/12 11:37)

użytkownik104372

Kurcze fajnie że biorą w dzień :) u mnie gdzie nie pojadę brania karpi praktycznie tylko w nocy i nad ranem, w dzień bardzo rzadko. Fajne masz te jeziorko, ładnie położone ...

U mnie po prostu trzeba trafic dobra pogode, bo tak to tez przewaznie tylko rano biora. A ja wiedzialem, ze go zlowie bo bylo widac jak zeruje i tylko czekalem az przyjdzie do mojego zestawu :) a juz ktos mial go na kiju bo mial hak w pysku, haczyk byl juz az przegnity i to dobrze, ze go zlapalem bo przynajmniej mu go wyciagnalem. No jeziorko jest super :) (2014/08/12 12:42)

użytkownik158065

Kurcze fajnie że biorą w dzień :) u mnie gdzie nie pojadę brania karpi praktycznie tylko w nocy i nad ranem, w dzień bardzo rzadko. Fajne masz te jeziorko, ładnie położone ...

U mnie po prostu trzeba trafic dobra pogode, bo tak to tez przewaznie tylko rano biora. A ja wiedzialem, ze go zlowie bo bylo widac jak zeruje i tylko czekalem az przyjdzie do mojego zestawu :) a juz ktos mial go na kiju bo mial hak w pysku, haczyk byl juz az przegnity i to dobrze, ze go zlapalem bo przynajmniej mu go wyciagnalem. No jeziorko jest super :)

No to fajnie, nie musi zakolczykowany pływać :) (2014/08/12 13:32)

użytkownik27096

Dzisiejszy 17.100kg :) tak walecznej ryby jeszcze na kiju nie mialem

Fajny krępy misio taki to ma pary dużo:) tylko pozazdrościć ale już od piątku siadam na 5 dni:D  (2014/08/12 20:48)