Wasz rekordowy karp lub amur - ciekawostki c.d.

/ 243 odpowiedzi / 36 zdjęć
frotto

Witam ja po trzech dobach na Łowisku Gajdowe jak na takie upały wynik przyzwoity 7 karpi i Amur :) A u kolegów 8 karpi i też amurek zabawa fajna :)  (2014/07/09 17:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio 33

@frotto ale połowiłeś piękne miśki :). Gratki ryb ;). (2014/07/09 17:18)

zbynio 33

Piotrek Śliwa dziś złowił i dalej łowi :))).

(2014/07/16 11:12)

zbynio 33

Witam. U mnie w poniedzialek nowy PB 18.100kg :)

Gratki wielkie :). 18,100 kg to już ładna bestia :). pozdrole :). (2014/07/17 10:51)

użytkownik104372

Gratki wielkie :). 18,100 kg to już ładna bestia :). pozdrole :).

Dzieki :) pozdro :) (2014/07/17 11:50)

użytkownik158065

Gratki nowego rekordu, widzisz a tak narzekałeś :), cierpliwość została wynagrodzona ;), o ile pobiłeś stary rekord ? (2014/07/17 17:13)

użytkownik104372

Dzieki panowie :) rekord pobilem zaledwie o 100g a najlepsze jest to, ze to ten sam karp, ktorego zlowilem w zeszlym roku:) a w tym sezonie nie mam zbyt duzo czasu na ryby z powodu pracy i w tym roku nie poszaleje zbytnio z rybami, ale i tak jest dobrze bo na 4 osoby co siedza tam za karpiem mi sie udalo pierwszego zlowic w tym sezonie :) (2014/07/18 07:19)

sazan5

A tu mój amur 5kg 66 cm . (2014/07/18 09:00)

zbynio 33

A tu mój amur 5kg 66 cm .

Piękny gratki :). (2014/07/18 10:47)

zbynio 33

Dzieki panowie :) rekord pobilem zaledwie o 100g a najlepsze jest to, ze to ten sam karp, ktorego zlowilem w zeszlym roku:) a w tym sezonie nie mam zbyt duzo czasu na ryby z powodu pracy i w tym roku nie poszaleje zbytnio z rybami, ale i tak jest dobrze bo na 4 osoby co siedza tam za karpiem mi sie udalo pierwszego zlowic w tym sezonie :)

Widzę, że większość karpiarzy łowi te same ryby. Mi się jeszcze nigdy ten sam nie trafił. :( Pewnie dlatego, że krótko łowi karpie. (2014/07/18 10:52)

użytkownik158065

Dzieki panowie :) rekord pobilem zaledwie o 100g a najlepsze jest to, ze to ten sam karp, ktorego zlowilem w zeszlym roku:) a w tym sezonie nie mam zbyt duzo czasu na ryby z powodu pracy i w tym roku nie poszaleje zbytnio z rybami, ale i tak jest dobrze bo na 4 osoby co siedza tam za karpiem mi sie udalo pierwszego zlowic w tym sezonie :)

fajna sprawa spotkać się ze starym znajomym :)))) , mi juz się też tak trafiło na dwóch zbiornikach że brały mi te same ryby ale znam dużo więcej takich przypadków, ciekawa sprawa, karpi w danym zbiorniku jest dosyć dużo a mimo tego trafiają się te same, czytałem że to kwestia charakteru ..... (2014/07/18 11:51)

zbynio 33

fajna sprawa spotkać się ze starym znajomym :)))) , mi juz się też tak trafiło na dwóch zbiornikach że brały mi te same ryby ale znam dużo więcej takich przypadków, ciekawa sprawa, karpi w danym zbiorniku jest dosyć dużo a mimo tego trafiają się te same, czytałem że to kwestia charakteru .....

O czyj charakter chodzi łowcy, czy ryby? :)) (2014/07/18 12:42)

użytkownik158065

fajna sprawa spotkać się ze starym znajomym :)))) , mi juz się też tak trafiło na dwóch zbiornikach że brały mi te same ryby ale znam dużo więcej takich przypadków, ciekawa sprawa, karpi w danym zbiorniku jest dosyć dużo a mimo tego trafiają się te same, czytałem że to kwestia charakteru .....

O czyj charakter chodzi łowcy, czy ryby? :))

A jak myślisz :) ? (2014/07/18 12:53)

zbynio 33

A jak myślisz :) ?

Oświeć mnie, bo nie mam pojęcia :)? (2014/07/18 13:03)

użytkownik158065

A jak myślisz :) ?

Oświeć mnie, bo nie mam pojęcia :)?

Oświadczam że w tym wspaniałym i ciekawym artykule było napisane że powodem brania tych samym ryb w danym zbiorniku jest ich charakter :)))))) czasem miejsce lub sposób łowienia przez danego wędkarza .... (2014/07/18 13:11)

zbynio 33

Oświadczam że w tym wspaniałym i ciekawym artykule było napisane że powodem brania tych samym ryb w danym zbiorniku jest ich charakter :)))))) czasem miejsce lub sposób łowienia przez danego wędkarza ....

Piotrek, to może nie czytaj takich artykułów :)))). Pewnie bardziej chodzi o miejsce, ale ja nie mam doświadczenia :). Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie na temat? W sumie gadamy w temacie, bo to ciekawostki..... (2014/07/18 13:26)

użytkownik158065

Oświadczam że w tym wspaniałym i ciekawym artykule było napisane że powodem brania tych samym ryb w danym zbiorniku jest ich charakter :)))))) czasem miejsce lub sposób łowienia przez danego wędkarza ....

Piotrek, to może nie czytaj takich artykułów :)))). Pewnie bardziej chodzi o miejsce, ale ja nie mam doświadczenia :). Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie na temat? W sumie gadamy w temacie, bo to ciekawostki.....

Czemu mam nie czytać  jak są bardzo ciekawe i pouczające :))), dzięki nim między innymi co roku jest mi łatwiej dobrać się  do miśków ... ;) W artykule o miejscu też była mowa ale głównie chodzi o charakter ryb, przez co jedne są łatwe do złowienie inne bardzo trudne...... (2014/07/18 13:33)

zbynio 33

Piotrek, to może nie czytaj takich artykułów :)))). Pewnie bardziej chodzi o miejsce, ale ja nie mam doświadczenia :). Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie na temat? W sumie gadamy w temacie, bo to ciekawostki.....

Czemu mam nie czytać  jak są bardzo ciekawe i pouczające :))), dzięki nim między innymi co roku jest mi łatwiej dobrać się  do miśków ... ;) W artykule o miejscu też była mowa ale głównie chodzi o charakter ryb, przez co jedne są łatwe do złowienie inne bardzo trudne......

Aa. Kumam ;)). A to jak rozpoznajesz te łatwiejsze do złowienia? Pewnie w artykule jest opisane jak to zrobić. Kur.a u mnie mają trudne charaktery :))). A ja myślałem, że to brak czasu i to, że nie żerują lub brak szczęścia, a tu masz chodzi o charakter ryb. No masz, kto by pomyślał :))). (2014/07/18 13:42)