Wasz rekordowy karp lub amur - ciekawostki c.d.

/ 243 odpowiedzi / 36 zdjęć
u?ytkownik158065


No amurek fajny, również gratuluję ;) Ps. Zbyniu 17,30kg (2014/07/02 21:15)

frotto


Amurek na bałwanka 14mm squid truskawka podczepione pływaczkiem 10mm squid octopus :) (2014/07/03 08:58)

zbynio 33


Amurek na bałwanka 14mm squid truskawka podczepione pływaczkiem 10mm squid octopus :)


Czyli pomieszanie z ..... :))). Dzięki :). (2014/07/03 10:50)

zbynio 33


No amurek fajny, również gratuluję ;) Ps. Zbyniu 17,30kg

Piotrek trza mu było dać dwie kule więcej i nowy PB :))) (2014/07/03 10:52)

zbynio 33



Piotr jednak to nie wina braku zainteresowania, po prostu dużo osób myślało że watek jest zablokowany :)

Janusza nie widać i Prezesunio się obraził chyba. Ja to cienki jestem, to dlatego nie wstawiam i mało fotogeniczny, że tak powiem  hahahaha. Zacząłem łowić na swoje kulki i pierwsze testy wyszły pomyślnie. Brak otrutych karpi i pies przeżył, to znaczy, że nie jest źle ;))). Piotrek prosił mnie żebym nie łowił na swoje, bo szkoda ryb, ale nawet coś złowiłem więc jestem zadowolony.... ;))))) (2014/07/03 11:00)

u?ytkownik158065



Piotr jednak to nie wina braku zainteresowania, po prostu dużo osób myślało że watek jest zablokowany :)

Janusza nie widać i Prezesunio się obraził chyba. Ja to cienki jestem, to dlatego nie wstawiam i mało fotogeniczny, że tak powiem  hahahaha. Zacząłem łowić na swoje kulki i pierwsze testy wyszły pomyślnie. Brak otrutych karpi i pies przeżył, to znaczy, że nie jest źle ;))). Piotrek prosił mnie żebym nie łowił na swoje, bo szkoda ryb, ale nawet coś złowiłem więc jestem zadowolony.... ;)))))

Jak pies żyje to bedzie dobrze :) (2014/07/03 13:33)

u?ytkownik158065


No amurek fajny, również gratuluję ;) Ps. Zbyniu 17,30kg

Piotrek trza mu było dać dwie kule więcej i nowy PB :)))

Kurde nie pomyslałem :))) (2014/07/03 13:34)

FELIPE


Piękne rybki połowiliście, gratulacjeJa właśnie wróciłem z nęcenia jutro siadam jedną nockę,może coś w końcu większego się pokaże (2014/07/03 22:21)

FELIPE


Z dzisiejszej nocki dwa karpiki - 4,65kg i 5,15 kg. To już siódmy i ósmy z tego sezonu, wszystkie jeden sort. Nie mam pojęcia dlaczego nie biorą większe. Zbiornik był zarybiany karpiem wiele lat więc na pewno większe pływają. Zakładam i po dwie duże kulki na włos ale bez zmian.Tę wodę odkryłem w zeszłym roku ale i wtedy brały tylko takie maluchy. W zeszłym roku łowiłem z rzutu ok 80m od brzegu (płytka zatoka przy trzcinach). W tym roku z wywózki troszkę dalej, na 2 metrach,  ale bez zmian. W wodzie jest dużo naturalnego pokarmu w tym małży, wychodzi na to że nie interesują je kulki. No nic sezon się jeszcze nie skończył, mam nadzieje że znajdę receptę na dobranie się do tych największych :)  (2014/07/05 20:20)

FELIPE


Z dzisiejszej nocki dwa karpiki - 4,65kg i 5,15 kg. To już siódmy i ósmy z tego sezonu, wszystkie jeden sort. Nie mam pojęcia dlaczego nie biorą większe. Zbiornik był zarybiany karpiem wiele lat więc na pewno większe pływają. Zakładam i po dwie duże kulki na włos ale bez zmian.Tę wodę odkryłem w zeszłym roku ale i wtedy brały tylko takie maluchy. W zeszłym roku łowiłem z rzutu ok 80m od brzegu (płytka zatoka przy trzcinach). W tym roku z wywózki troszkę dalej, na 2 metrach,  ale bez zmian. W wodzie jest dużo naturalnego pokarmu w tym małży, wychodzi na to że nie interesują je kulki. No nic sezon się jeszcze nie skończył, mam nadzieje że znajdę receptę na dobranie się do tych największych :)  (2014/07/05 20:20)

zbynio 33


Z dzisiejszej nocki dwa karpiki - 4,65kg i 5,15 kg. To już siódmy i ósmy z tego sezonu, wszystkie jeden sort. Nie mam pojęcia dlaczego nie biorą większe. Zbiornik był zarybiany karpiem wiele lat więc na pewno większe pływają. Zakładam i po dwie duże kulki na włos ale bez zmian.Tę wodę odkryłem w zeszłym roku ale i wtedy brały tylko takie maluchy. W zeszłym roku łowiłem z rzutu ok 80m od brzegu (płytka zatoka przy trzcinach). W tym roku z wywózki troszkę dalej, na 2 metrach,  ale bez zmian. W wodzie jest dużo naturalnego pokarmu w tym małży, wychodzi na to że nie interesują je kulki. No nic sezon się jeszcze nie skończył, mam nadzieje że znajdę receptę na dobranie się do tych największych :) 

No to powodzenia FELIPE. W końcu wejdzie coś dużego, a może zmiana miejsca by pomogła... Jednak łączysz jakoś nowe obowiązki z łowieniem :) (2014/07/06 10:43)

FELIPE


Z dzisiejszej nocki dwa karpiki - 4,65kg i 5,15 kg. To już siódmy i ósmy z tego sezonu, wszystkie jeden sort. Nie mam pojęcia dlaczego nie biorą większe. Zbiornik był zarybiany karpiem wiele lat więc na pewno większe pływają. Zakładam i po dwie duże kulki na włos ale bez zmian.Tę wodę odkryłem w zeszłym roku ale i wtedy brały tylko takie maluchy. W zeszłym roku łowiłem z rzutu ok 80m od brzegu (płytka zatoka przy trzcinach). W tym roku z wywózki troszkę dalej, na 2 metrach,  ale bez zmian. W wodzie jest dużo naturalnego pokarmu w tym małży, wychodzi na to że nie interesują je kulki. No nic sezon się jeszcze nie skończył, mam nadzieje że znajdę receptę na dobranie się do tych największych :) 

No to powodzenia FELIPE. W końcu wejdzie coś dużego, a może zmiana miejsca by pomogła... Jednak łączysz jakoś nowe obowiązki z łowieniem :)
Dzięki, a co do zmiany miejsca to niedługo chyba będzie bo zainteresowanie coraz większe :(
Z drugiej strony ja gdziekolwiek usiądę to zestawy położę tam gdzie chcę, tylko denerwuję wszechobecna inwigilacja :)
Łączyć pasję z rodzinnymi obowiązkami się udaje bo żona wyrozumiała, choć na razie dłuższe zasiadki niż jedna noc odpadają.
pozdrawiam
(2014/07/06 11:10)

zbynio 33




Witam!  Ja dziś spróbuję w nocy i może coś się trafi. Mam nadzieję, że choć taki maluszek zawita na macie ;). Gratki ryby :). (2014/07/06 15:01)

u?ytkownik27096


Zbynio nikt się nie obraził ale kompletny brak czasu i za....... w pracy nawet nie ma czasu na rybki za bardzo chociaż w ten weekend udało się wyskoczyć ale brały same małe rybki jeden karpik 3,4kg i dwa amury 3 i 4,1kg temat śledzę na bieżąco ale na tel. w pracy. Wszystkim oczywiście gratuluję ładnych rybek i owację na stojąco za nowe PB Piotrka. A miałeś obawy że czasu nie będziesz miał na rybki a tu proszę jakie kabany:) (2014/07/06 18:46)

u?ytkownik158065


Zbynio nikt się nie obraził ale kompletny brak czasu i za....... w pracy nawet nie ma czasu na rybki za bardzo chociaż w ten weekend udało się wyskoczyć ale brały same małe rybki jeden karpik 3,4kg i dwa amury 3 i 4,1kg temat śledzę na bieżąco ale na tel. w pracy. Wszystkim oczywiście gratuluję ładnych rybek i owację na stojąco za nowe PB Piotrka. A miałeś obawy że czasu nie będziesz miał na rybki a tu proszę jakie kabany:)

Dzięki Artur :), u mnie z czasem jest również ( nadal) cienko, raz byłem na 2 nocki  a tak jeżdżę na kila czasem na kilkanaście  godzin i to rzadko, na ryby  jeżdżę bo wpadłem na pomysł żeby wywozić nocą :), kilka ryb się trafiło tylko dlatego że mam farta w tym sezonie.
(2014/07/06 22:21)

zbynio 33


Zbynio nikt się nie obraził ale kompletny brak czasu i za....... w pracy nawet nie ma czasu na rybki za bardzo chociaż w ten weekend udało się wyskoczyć ale brały same małe rybki jeden karpik 3,4kg i dwa amury 3 i 4,1kg temat śledzę na bieżąco ale na tel. w pracy. Wszystkim oczywiście gratuluję ładnych rybek i owację na stojąco za nowe PB Piotrka. A miałeś obawy że czasu nie będziesz miał na rybki a tu proszę jakie kabany:)

Wiem, wiem, że się nie obraziłeś. Taki tam żarcik, ale skuteczny, bo napisałeś ;))). Wczoraj byłem na chwilę, ale cisza jeśli chodzi o karpie :(. Piotrek się uczy, a jak łowi co ;). Pozdrawiam :) (2014/07/07 10:43)

u?ytkownik158065


Zbynio nikt się nie obraził ale kompletny brak czasu i za....... w pracy nawet nie ma czasu na rybki za bardzo chociaż w ten weekend udało się wyskoczyć ale brały same małe rybki jeden karpik 3,4kg i dwa amury 3 i 4,1kg temat śledzę na bieżąco ale na tel. w pracy. Wszystkim oczywiście gratuluję ładnych rybek i owację na stojąco za nowe PB Piotrka. A miałeś obawy że czasu nie będziesz miał na rybki a tu proszę jakie kabany:)

Wiem, wiem, że się nie obraziłeś. Taki tam żarcik, ale skuteczny, bo napisałeś ;))). Wczoraj byłem na chwilę, ale cisza jeśli chodzi o karpie :(. Piotrek się uczy, a jak łowi co ;). Pozdrawiam :)

śmiej się śmiej dobiorę się i do tych dużych, wszystko w swoim czasie :) ;)
(2014/07/07 14:38)

zbynio 33



śmiej się śmiej dobiorę się i do tych dużych, wszystko w swoim czasie :) ;)

Wiem Piotrek, że się dobierzesz do dużych ;)))))).
Ojej, moje oczy!

Ja wolę mniejsze sztuki ;)))). (2014/07/07 20:34)

u?ytkownik158065


Ja zdecydowanie większe, może nie aż takie ale typ modelki mnie brzydzi ;) (2014/07/07 21:02)

zbynio 33


Ja zdecydowanie większe, może nie aż takie ale typ modelki mnie brzydzi ;)


Wiem Piotrek ;))))) (2014/07/08 13:19)

voldar


mój pierwszy amurek w tym roku 7,8 kg kukurydza na włosie 5 ziaren (2014/07/08 15:32)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio 33


mój pierwszy amurek w tym roku 7,8 kg kukurydza na włosie 5 ziaren

Fajnie i gratulację pięknego amurka. Słabo widać zdobycz i łowcę:). Kukurydza to podstawa na amura, a zwłaszcza z biedry ;)). (2014/07/08 22:30)

voldar


zdięcie robione przednim aparatem bez flesza niestety sam byłem na kulaski solara tez wziął ale 5,5 lepsze efekty daje kuku na włosie ostatnio weszło 5 karpi od 5,3 do 6,4 kg i wszysktie na kuku (2014/07/09 12:42)

zbynio 33


zdięcie robione przednim aparatem bez flesza niestety sam byłem na kulaski solara tez wziął ale 5,5 lepsze efekty daje kuku na włosie ostatnio weszło 5 karpi od 5,3 do 6,4 kg i wszysktie na kuku

Podobno na solara biorą najlepiej :))). Przerost formy nad treścią. Magia ;))). Czyli łów na kukurydzę. Po co płacić za coś, co gorzej się sprawdza. (2014/07/09 13:17)