Zaloguj się do konta

Wasz rekordowy karp lub amur

utworzono: 2013/07/02 20:00

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Ładne karpie, a na takie cukieraski to sam bym się skusił. Ja garuje od wczoraj nad wodą dzisiaj dowieźli mi lapka i zdaję relacje lave:D pierwsze branie miałem o północy ale spinka przy brzegu a drugie ok 7 rano i mały amurek ok 2kg a ok 10 lekki odjazd na bałwanka i karpik 2 kg hehe. Zobaczymy co przyniesie następna nocka.  [2013-07-05 21:36]

Ładne karpie, a na takie cukieraski to sam bym się skusił. Ja garuje od wczoraj nad wodą dzisiaj dowieźli mi lapka i zdaję relacje lave:D pierwsze branie miałem o północy ale spinka przy brzegu a drugie ok 7 rano i mały amurek ok 2kg a ok 10 lekki odjazd na bałwanka i karpik 2 kg hehe. Zobaczymy co przyniesie następna nocka.

He he no to powodzenia :) ja ruszam nad wodę za pare godzin. [2013-07-05 21:56]

U mnie  kulki  ryba wyjadała  a brania niestety nie było przez prawie dwie doby :( ale trafiłem taka pogodę że masakra, upał + 30 stopni, na wodzie cisza, brak jakichkolwiek oznak żerowania karpi :(
[2013-07-06 13:58]

Ja dziś w końcu zaliczyłem branie po tak długim czasie, ale niestety za pare sekund spinka i lipa, a już miałem w myślach karpia na macie. Chyba będę musiał trochę częściej wymieniać haki. [2013-07-06 14:49]

FLO92

Nowy rekord życiowy z wody komercyjnej
[2013-07-06 14:49]

Nowy rekord życiowy z wody komercyjnej

Gratuluję. Ile ważył? [2013-07-06 14:51]

FLO92

17 kg branie w nocy z czwartku na piątek, brania były przewaznie tylko w nocy a siedziałem 2 doby
[2013-07-06 15:09]

FELIPE

dodaje zdjęcie amura, złowiłem go w środę, na dwie kulki ochotka + banan
a dzisiaj w nocy jeden odjazd ale karpik niewielki 3,5kg, nad ranem znów leszcze weszły w łowisko i nici z konkretnej rybki

[2013-07-06 22:23]

bolekr

A tu karpik z dzisiejszej nocki. Waga pokazała równiutko 17kg.

[2013-07-07 11:02]

frotto

Ładne rybki :)
[2013-07-07 13:19]

frotto

Widział ktoś z was ten namiocik na oczy??      http://tablica.pl/oferta/namiot-anaconda-dawn-breaker-ii-nowosc-2013-ID38TC3.html
[2013-07-07 13:26]

Gratuluję Rafał, na co wziął, czyż by Solar Tackle  znów pokazał klasę :)) ? Chyba Cię karp obudził :) ?
[2013-07-07 13:26]

Gratuluję :) piękny i długi karp. Tylko tak dalej :) [2013-07-07 13:54]

Widzę, że koledzy połapali piękne rybki a ja od czwartku do dzisiaj i same maluchy 3 amurki ok 2kg karpiki praktycznie takie same i leszcze:/ a widać było, że ładne sztuki się pokazywały w miejscówce ale nie chciały współpracować.  [2013-07-07 15:31]

Ja jak skompletuję gadżety do zig riga i dostanę jutro wieczorem kilka cennych rad od jednego znanego karpiarza który sie specjalizuję w tej metodzie to zaczynam łowienie w toni bo cos czuje ze to bedzie strzał w dychę :)
[2013-07-07 16:06]

bolekr

Gratuluję Rafał, na co wziął, czyż by Solar Tackle  znów pokazał klasę :)) ? Chyba Cię karp obudził :) ?

Obudził dokładnie :) Branie na Solara Clubmix 18mm tonąca + CCMoore Crucial deception dumbbells... [2013-07-07 16:26]

Ja jak skompletuję gadżety do zig riga i dostanę jutro wieczorem kilka cennych rad od jednego znanego karpiarza który sie specjalizuję w tej metodzie to zaczynam łowienie w toni bo cos czuje ze to bedzie strzał w dychę :)

To będzie na pewno strzał w ponad dychę :) sam bym też się pobawił z tym zig-rigiem ale to aż takie proste chyba nie jest, tyle że bardzo skuteczne. [2013-07-07 16:37]

Damian już mam wszystko obcykane bo tyle sie naczytałem ze masakra :) czekam jeszcze na kilka cennych rad od fachowca od tej metody bo teoria to niestety za mało :) ale myśle że będzie dobrze, powoli, powoli i zacznę wdrażać zig riga w moje łowienie :)))))
[2013-07-07 16:49]

Obudził dokładnie :) Branie na Solara Clubmix 18mm tonąca + CCMoore Crucial deception dumbbells...

Ciekaw Rafał czy dla mnie też te jezioro będzie łaskawe :) ???
[2013-07-07 17:01]

Damian już mam wszystko obcykane bo tyle sie naczytałem ze masakra :) czekam jeszcze na kilka cennych rad od fachowca od tej metody bo teoria to niestety za mało :) ale myśle że będzie dobrze, powoli, powoli i zacznę wdrażać zig riga w moje łowienie :)))))

He he, no to ładnie. Także pisz Piotrek jak coś złowisz na tego zig-riga, bo mnie to już bardzo zaciekawiło :) [2013-07-07 17:34]

He he, no to ładnie. Także pisz Piotrek jak coś złowisz na tego zig-riga, bo mnie to już bardzo zaciekawiło :) 

Jak cos złowie to napisze, w kazdym badz razie bede powoli co jakis czas próbował i stawiał na zig riga .
[2013-07-07 17:58]

bolekr

Obudził dokładnie :) Branie na Solara Clubmix 18mm tonąca + CCMoore Crucial deception dumbbells...

Piotruś jeśli tylko będziesz miał chwile to twoje życzenie będzie żeczywistością

[2013-07-07 21:45]

Piotruś jeśli tylko będziesz miał chwile to twoje życzenie będzie żeczywistością

Dzięki za zaproszenie, jeśli znajdę czas to na pewno wpadnę, ciekawe czy karpie będą tez ze mną współpracować :)

[2013-07-08 00:13]

bolekr

Dzięki za zaproszenie, jeśli znajdę czas to na pewno wpadnę, ciekawe czy karpie będą tez ze mną współpracować :)

Spróbuje je przekupić ;)

[2013-07-08 08:04]

Spróbuje je przekupić ;)

Domyślam się chyba w jaki sposób :)

[2013-07-08 10:50]