Wasz nocny gość podczas wędkowania.

/ 31 odpowiedzi
erykom


spedzilem nad woda pol zycia wiec wiele mialem roznych spotkan:) stada dzikow,lisy,bobry,nutrie a pewnego razu bedac na rybach nagle z krzakow wyszedl ogromny łoś ktory niemilosiernie ryczal i na jego widok tylko wyjalem wedke z wody i jazda w biegu stamtad :) nawet nie zdazylem wedki zlozyc tylko po przebiegnieciu ok 20 metrow stanalem zeby zlozyc wedke i nadal w droge:)  (2011/07/03 17:39)

mateuszwos


spedzilem nad woda pol zycia wiec wiele mialem roznych spotkan:) stada dzikow,lisy,bobry,nutrie a pewnego razu bedac na rybach nagle z krzakow wyszedl ogromny łoś ktory niemilosiernie ryczal i na jego widok tylko wyjalem wedke z wody i jazda w biegu stamtad :) nawet nie zdazylem wedki zlozyc tylko po przebiegnieciu ok 20 metrow stanalem zeby zlozyc wedke i nadal w droge:) Dałeś radę 20 metrów przebiec bez odpoczynku?:):) Oczywiście żartuję. Łoś to naprawdę wielkie zwierze i może przestraszyć choć sam w sobie nie bywa agresywny.
(2011/07/03 18:10)

gruby0113


Ta lis wytargał mi śniadanie to jedno ale  raz podeszła do mnie kobieta po40-ce i pyta o godzinę , to grzecznie odpowiedziałem , potem zagadała coś na temat kaczek( myślę faktycznie pływały tyle i tyle ich było ,pewnie często przychodzi bo wie) i nagle tekst po którym prawie wpadłem do wody" bo ja mam takie broszurki jak by pan chciał chwilkę porozmawiać" aż mnie zamurowało. Nawet tam człowieka znajdą i będą nawracać. (2011/07/06 22:58)

robcio2535


Ta lis wytargał mi śniadanie to jedno ale  raz podeszła do mnie kobieta po40-ce i pyta o godzinę , to grzecznie odpowiedziałem , potem zagadała coś na temat kaczek( myślę faktycznie pływały tyle i tyle ich było ,pewnie często przychodzi bo wie) i nagle tekst po którym prawie wpadłem do wody" bo ja mam takie broszurki jak by pan chciał chwilkę porozmawiać" aż mnie zamurowało. Nawet tam człowieka znajdą i będą nawracać.

Łorany ha ha ha
A trzeba było zagadać ze masz w spodniach TAKI mikrofon i niech do niego  pogada :) he he (2011/07/07 18:57)

jamesbond


@Robcio .... rozwaliłeś mnie... :)))))))) (2011/07/07 19:08)