Wasz największy okoń?

/ 58 odpowiedzi / 7 zdjęć
rysiek38


Ja też jakoś nie potrafię się przebić ponad 40-tke choć w zeszłym sezonie spiął mi się pod brzegiem taki pod 50-tke (staw Morawa ) polecam też mój blog ;wpis o garbusie z Haldexu (2013/03/30 12:39)

u?ytkownik145121


Kol. Iras wysłał mi trochę zdjęć ze swoimi okonkami.Ja nie jestem upoważniony do ich publikacji może jakieś z nich umieści sam - jednak pewnie zepsułby trochę nastrój świąteczny niektórym mieniącym się specami portalowymi od połowu tej rybki.  (2013/03/30 13:20)

89krzysztof


Kol. Iras wysłał mi trochę zdjęć ze swoimi okonkami.Ja nie jestem upoważniony do ich publikacji może jakieś z nich umieści sam - jednak pewnie zepsułby trochę nastrój świąteczny niektórym mieniącym się specami portalowymi od połowu tej rybki. 

No i chyba muszę się pierwszy raz z Tobą zgodzić. :) (2013/03/30 13:38)

Iras1975


Ok, ubarwimy trochę te święta. :) Chwilowo tylko cztery fotki zmniejszyłem, mam jeszcze dwie sztuki ok pół metra, ale w tle jest zbyt wiele charakterystycznych punktów, a podglądacze nie śpią. ;) Do tego sporo takich ok 4 dyszek, a część ryb nawet aparatu nie widziała. (2013/03/30 15:05)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Iras1975


Te większe starałem się fotografować z jednego boku, można wtedy porównać paski i sprawdzić czy ta sztuka była już złowiona. Jednego tak pod 40 złowiłem dwa razy, ale tych fotek nie zgrałem jeszcze z telefonu. (2013/03/30 15:09)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.