Zaloguj się do konta

Warta zimą rybostan

utworzono: 2013/02/02 18:25
bajast

jak w temacie koledzy czy moze ktos udzielić informacji na temat tego czy płynie kra na warcie intersujacy mnie odcinek to od mostu przed rogalinkiem az do poznania.Chciałbym sie jutro wybrać a nie wiem czy da się wędkować? dziękuje za szybkie odp. pzdr:) [2013-02-02 18:25]

wartoslaw

Witam, kra już nie płynie, zdarzają się tylko pojedyncze male kawałki lodu więc śmiało możesz atakowac;) [2013-02-02 20:07]

FishingAddict

Dzisiaj byłem looknąć sobie na Wartę i kry nie było. Daj cynka jak wyszedł wypad bo aż się trzęse by odwiedzić moje wiosenne miejscówki właśnie na tym odcinku, tylko pogoda mnie trochę powstrzymuje. [2013-02-02 20:23]

veeh

Wczoraj było ciężko. Woda wysoka i brudna. Płynie bardzo dużo gałęzi, butelek i wszelakości. Przez 2h zero kontaktu z rybą na odcinku w okolicy promu w Czapurach. [2013-02-03 11:32]

owczarki

jedzie ktoś na targi wędkarskie do poznania? [2013-02-03 14:47]

Jedziemy busem w 8 osób z Konina w sobotę.Do zobaczenia. [2013-02-03 16:54]

bajast

tak jak planowalem wyjazd doszedl do skutku. wyjazd jakies 3 godz wedkowania, woda podniesiona jak to po zimie , duzo "syfu" niesie. jakies drobne skubniecia , wyjalem tylko dwie plotki ale  frajda nieziemska.najwazniejsze ze da sie juz wedkowac i jedyny minus ze za mostem  w rogalinku jak skreca sie w lewo i jedzie w strone lasu az do tego osrodka zhp to postawili szlaban na drodze i przejazdu nie ma. dla zainteresowanych szlaban jest postawiony kawalek za osrodkiem zhp i przejazdu na fajne miejscowki na nocke niema:( [2013-02-03 19:40]

FishingAddict

Na pewno na dniach sie wybiore, tylko duzo pracy ostatnio a jak juz wolne to snieg albo deszcz. Przy tak wysokiej wodzie warto sie zapuscic w kanal mosinski, ktory wpada do Warty niedaleko mostu w Rogalinku. Bardzo ciekawa to woda, jest tam taki odcinek ze dwa kilometry, gdzie w niczym nie przypomina kanalu. Woda robi zywnie co sie jej podoba, podmywa burty, przewraca drzewa i wyglada jak pstragowa rzeczka ale to jest temat na osobny watek. Kiedys sie zbiore i opisze dokladnie na forum to lowisko, bo naprawde to ciekawa woda.
A co do targow to ja bede na bank, w sobote mam akurat urodziny, wiec bez prezentow nie wyjde napewno.
[2013-02-03 23:39]