Warta w Poznaniu

/ 4 odpowiedzi
Jest nie mało kół w obwodzie PZW w samym Poznaniu. Co mają zamiar zrobić w sprawie zatrutej rz. Warty prezesi kół tego obwodu Poznańskiego. Czy będą zgodni z głównym zarządem by przyjęli 100 tysięcy jako zadość uczynienia z tego tytułu. Czy główny zarząd przedstawił relacje szkód obliczył je miarodajnie do skali zniszczeń. Czy w ogóle przedstawili i wysłali do kół jakieś pisma w ty temacie. Moim zdaniem powinno mieć to miejsce jako relacja zarządu, a koła.
Jakub Woś

Na prawdę liczysz że tu otrzymasz odpowiedzi na Twoje pytania? Założyleś w tej sprawie kilka wątków na forum i napisałeś 4 wpisy. Co to dało? Wyjaśniłeś coś? Dokonałeś czegoś? Cieszy że interesuje Cie Warta i jej rybostan ale akcje tu na forum i pytania do nikogo nie dotrą i nic nie zmienią. (2015/11/16 19:31)

miecz-gaz

Na prawdę liczysz że tu otrzymasz odpowiedzi na Twoje pytania? Założyleś w tej sprawie kilka wątków na forum i napisałeś 4 wpisy. Co to dało? Wyjaśniłeś coś? Dokonałeś czegoś? Cieszy że interesuje Cie Warta i jej rybostan ale akcje tu na forum i pytania do nikogo nie dotrą i nic nie zmienią. 

Może i masz racje. Natomiast jak nic nie będziemy robić to co dalej, a są tacy co czytają i mimo że nic to nie pomoże to warto
mimo wszystko. Chodzi  tylko o relację i być może o ruszenie pewnych zasad związanych z wędkarstwem. Przecież wśród forumowiczów są też prezesi kół i być może ruszą dupska i wyjdą na przeciw ku zadowoleniu bractwu wędkarskiemu, jak będziemy cicho sza to znaczy że się godzimy na wszystko.Portal nie jest tylko po to
by pisać o haczykach i sprzęcie. 
Pozdrawiam.

(2015/11/17 11:31)

78darekb

Drogi Panie Mieczyslawie znajac zycie i polski real sprawa umrze smiercia naturalna. Odpowiednie osoby odstana po kopercie ,a Warta bedzie plynac dalej . (2015/11/17 16:13)

slaweczek43

Powiem,że to co zafundowali Warcie to skandal ! Znając polskie realia i życie nikt za to nie beknie. Szkoda. Warta to rzeka nad, którą się wychowałem i całe życie w niej łowię. Dodam, że jestem z Gorzowa i obserwowałem czy do nas coś nie dotarło. Takie rzeczy tylko w Polsce uchodzą bezkarnie a my wędkarze na tym cierpimy. Trzeba kilkunastu lat, żeby poprzedni rybostan się odnowił. To bardzo przygnębiające aż żal serducho ściska. Takie życie, taki kraj. Pozdrawiam. (2015/11/17 22:52)