Zaloguj się do konta

Warta w Częstochowie

utworzono: 2013/03/18 19:06
fishingforewer

Mam pytanie, jakie macie rezultaty w tej rzece na odcinku w Częstochowie i na obrzeżach, bo ja w zeszłym roku oprócz kiełbi i płotek w zeszłym roku nic nie miałem. ??? [2013-03-18 19:06]

hubi

Jak na razie to jest wielka lipa,ale nie mówię ryba jest tylko rejon Częstochowy to trudny odcinek a wiem co mówię bo jestem stałym bywalcem tego odcinka,na Stradomce od ujscia do Warty była też ryba ale wielcy fachowcy po pracach oczyszczających koryto zniszczyli to co jeszcze przed rokiem tam pływało ryby nie widać ale trzeba próbować bo ryba tam jest zobaczymy jak się troszkę ociepli i pogoda się wyklaruje pozdrawiam i zapraszam nad Wartę.
[2013-03-18 19:52]

new-blaszak-bar

to nie tylko u was chłopaki taka lipa na warcie w okolicach gorzowa wlkp jest podobnie !!! [2013-03-18 20:10]

Zibi60

W ubiegłym roku były prowadzone badania ryb na odcinku miejskim Warty w Częstochowie, które potwierdziły, że jest tu dużo kleni, jazi i płoci. Największe zdziwienie wzbudziła ilość i wielkość kleni. Wyregulowanie rzeki nie sprzyja dłuższemu pozostawaniu rybek w jednym miejscu, nie ma pewnych miejscówek, kto jednak trafi, to...
[2013-03-18 20:58]

wred26

Co sądzicie o warcie między Zawadom a mostem drogowym (stara trasa na Radomsko).
[2013-09-18 09:10]