Warta w Poznaniu w ok.ul.Bałtyckiej

/ 4 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wędkarstwo gruntowe
Witam, ten tydzień spędzam w Poznaniu i chciałem się podpytać kolegów po kiju, gdzie na Warcie można obecnie powędkować. Dzisiaj byłem w okolicy ulicy Bałtyckiej, ale woda tak ciągnie, że koszyki 50g to fruwały, wiec można było łowić tak maksymalnie 2-3 m od brzegu. Co najważniejsze ryba była, może nie największa, ale przynajmniej coś się działo.

Może jest jakieś starorzecze, gdzie można spokojnie posiedzieć? Chyba, że możecie polecić ewentualnie jakieś jeziorko PZW w okolicach Poznania.

Pozdrawiam i dziękuje za wszelką pomoc.
rajd


Jak interesuje cie warta to podjedz na czerwonak koło komisariatu policji jest zjazd na warte i pare ciekawych główek a jeziorko to polecam rusałkę    (2010/08/09 19:49)

yezozwierz


Bywam ostatnio dość często w na tym odcinku Warty (dzisiaj też się wybieram) prąd miejscami bywa faktycznie bardzo silny,ale są miejsca z wodą prawie stojącą,polecam spinning z małym twisterkiem typu paproszek w kolorze herbaty,zabawa z ładnym okoniami gwarantowana! Próbowałem też tam swych sił zestawem na suma stosując jako przynęte wątróbkę wieprzową,ale póki co bezskutecznie :-( Tydzień temu z bacikiem wybrałem się na ukleję,w godzinkę złowiłem ich z jakieś 40 szt. ,smażone na głębokim oleju i lekko osolone-polecam !!!
Pozdrawiam i życzę połamania (2010/08/21 09:13)

jaras209


Jeziorko PZW w okolicach poznania.. polecam Rusałkę. Jest tam dużo leszczy i krąpi. Ryby drapieżne też są, sandacz, szczupak, węgorz.. jest wszystko :) Poza tym jest bardzo dużo miejsc na wędkowanie, więc nie ma problemu raczej teraz z miejscem. (2010/08/21 10:38)

u?ytkownik37148


A ja polecam niepruszewo koło poznania (2010/08/21 19:08)