Warta w okolicy Załęcza

/ 6 odpowiedzi
Witam panowie ! Chciałbym wiedziec jak z ryba na Warcie w okolicy Załecza czy jest i czy bierze z góry dzieki !
beno1956

Witam!!
Na starorzeczu (ja to tak nazywam) bierze płoć - tylko się przygotuj wędkarz obok wędkarza . Pozdrawiam (2013/10/13 06:04)

agalek

Płoć bierze gruba czy drobna ? (2013/10/15 13:48)

agalek

Witam czy w Załęczu bierze płoć ??? (2013/11/22 04:53)

u?ytkownik58874

Witam czy w Załęczu bierze płoć ???

hehehe,fajne pytanko ;)Powiem w ten sposób, jeśli sam tego nie sprawdzisz,odpowiedzi typu że tak lub że nie,nic Ci nie dadzą,bo jak to mówią,bierze tam gdzie nas nie ma ;),po za tym jednemu może brać ,a drugiemu nie.Tak więc szykuj dobrą zanęte,sprzęt i nad wodę ;) Jest to dobry moment na grubą płoć,która właśnie na jesien wchodzi w starorzecza warty,i innych rzek ;) Więc wg.mnie zadałeś pytanie raczej retoryczne ;) ps.nie trać czasu na pytania,bo na dniach sniegi idą,a takie warunki nie sprzyjają biernemu siedzeniu nad wodą :) Tak że powodzenia !!! :D

(2013/11/23 00:36)

agalek

Witam Byłem w sobotę na Załęczu i co ? kicha brała płoć mała, która wróciła do wody i tylko kilka sporadycznie złowionych przez innych wędkarzy " grube " płocie. Zaskoczeniem były jak na nasze warunki piękne okonie na żywczyka. Na boczny trok brały raczej małe sztuki.

Pozdrawiam (2013/11/25 06:24)