Warta w okolicy wsi MSTÓW woj.śląskie

/ 5 odpowiedzi
Hej Wam czy wiecie coś na temat odcinka Warty płynącej przez wieś Mstów nieopodal Częstochowy?czy ktoś z Was był tam kiedyś na zasiadce czego tam się najczęsciej można spodziewać na co nastawić?Opłaciłem w tym roku ten region i zamierzam tam połowić ponieważ mam tam rodzine.
JaroDaw


Cześć .Szału nie ma :) ja i wszędzie w okolicach, ale trafiają się ładne lechy, klenie, płoć, okoń, szczupłego też można spotkać.Połamania (2012/01/14 11:12)

siri34


Yhm no ja na feederki tam będę jeździł popróbować jeśli już i to jak pojade to już na cały weekend bo tak na chwile to mi się nie opłaca?Czyli leszcze są a co przoduje w przynętach?Bo na wiśle to głównie biały a tam?dzięki za pomoc (2012/01/14 11:30)

JaroDaw


Nie jestem "tam " stałym bywalcem ale próbuj białe, pęczak, czerwone. (2012/01/14 12:26)

siri34


popróbuje, ponęcę dwa dni to coś powinno podejść:)dziękuje za porady (2012/01/14 12:57)

hubi


witam woda fajna ale trudna ryba jest tak jak pisze kolega Jarek najlepsze wyniki są zawsze od lutego polecam przepływankę zestaw delikatny lub bardziej sportowo bat przynęta białe pinka lecz ochotka jest najlepsza pozdrawiam i życzę sukcesów.. (2012/01/14 16:29)