Warta Sieradz sandacz i szczupak

/ 4 odpowiedzi
Witam !czy w Warcie w Sieradzu  w okolicach mostu kolejowego ,miał ktoś z was doczynienia z sandaczem?Czy ta ryba tam występuje?Moje drugie pytanie brzmi ,jak tam wasze wyniki jeśli chodzi o szczupaka na tym odcinku.Pozdrawiam...
pike2

Witam, ze słyszenia wiem, że tam występuje sandacz, ale nigdy tam jakoś nie wędkowałem, nawet nie wiem dlaczego, podobno odcinek rzeki bardzo ciekawy, musze się tam wybrać w przyszłym sezonie, pozdrawiam. (2013/11/28 20:44)

użytkownik108412

Warta - Sandacz - Sieradz- uhm:) a świstak siedzi i zawija je w te sreberka:) (2013/11/29 19:52)

Kowal73

Witam:),,miejscówki są niezłe, tam tamki przeważnie ,,,łowi się  jazia,okonia,klenia szczupaka ino krótki, a nawet suma,,,o sandaczu jednak nic mnie nie wiadomo,,,tak ze kolega @tatamarcelka mówi prawdę...,miejscowi za wału nęcą tam rosówkami i grochem.Pomimo przejazdów pociągów hehe co godz.rybka tam jest i się dobrze trzyma:)),mam do tego łowiska dwa km.,jednak wole jechać dalej,miejscowość Biskupice:))  (2013/11/29 20:26)

Pietrzak

Za tamą na Jeziorsku jest sandacz, mało ale jest, księży młyny również choć małe po 30cm (2013/11/29 23:10)