Warta - Poznań gdzie na szczupaka ?

/ 6 odpowiedzi
Witam wszystkich mam problem ponieważ na forum nie moge znaleść zadnych informacji na temat gdzie szukać szczupaka oraz najlepszych miejsc jakie można by było polecic. Interesowały by mnie wszystkie przydatne informacje dotyczace łowienia szczupaka na rzece.Pomimo tedo że łowie już dobre kilka lat to na rzece jeszcze nie łowiłem i dlatego prosze o rady.
Pozdrawiam.
veeh


Witam,
To mój pierwszy sezon na rzece, ale jestem nad woda jakies 2-3 razy w tygodniu wlasnie w Poznaniu ostatnio. Szczupaka jest pełno - gorzej z wymiarem. W 2h zawsze co najmniej 4 się uwieszą, ale szczerze mówiąc póki co największy to 42 cm. Ja bym szukał wzdłuż trzcin na wysokości katedry np. chociaż b. dużo wiesza mi się w głównym nurcie.  (2013/09/05 15:32)

u?ytkownik85399


witam pana ja chodziłem przez całe moje wakacje na drapieżnika i udało sie zlowic 40 okonków i 17 szczupaków a trudno z wymiarem z okoniem nie ale ze szczublem tak  zlowilem 10 35-45 3 wymiarowe ale trafily do wody  mialy po 50-54 ale nic wększego niema ale ładnie sie rzuczjom a niechce wrziąsc pozdrawiam i połamania kija łowie w okolicach śremu i w śremie 8-) (2013/09/05 15:51)

wedkarnia pl


Witam, polecam odcinek Rzeki Warty na wysokości wsi Bąblinek i okolic, między Obornikami, a Obrzyckiem. Do zobaczenia nad wodą. (2013/09/06 12:27)

Viareal


Według mnie najlepsze miejsce na szczupaka i okonia jest od mostu na Hetmańskiej do mostu kolejowego na Starołęce. (2013/09/15 11:07)

Karol2929


jak dla mnie dobrymi miejscami są... Puszczykowo, Luboń okolice kocich dołów, ale tak jak koledzy piszą, rybka jest, ale drobnica do 45cm. Wszystko wraca do wody.. (2013/09/19 10:29)

Michan32


Witam wszystkich.

Na rzece Warta łowię od pół roku.Zwiedziłem ją od puszczykowa aż do Czerwonaka!Powiem że przez tę krótką chwilę spiningowania nauczyłem się jednej podstawowej rzeczy!ZMIENIAĆ PRZYNĘTĘ MAX PO 15 RZUTACH!Jeszcze nioe miałem miejsca gdzie by szczupak nie zaatakował!Czy GUMIŚ,TWITEREK,WOBLER a nawet WACHADŁÓWKA!Nie ma akcji na jedno musi być na drógie!Byłem 13-10-2013 na starłęce i tam strzeliłem 2,1kg i 61cm długości.Chodzili ze mną chłopaki którzy mieli zawody spiningowe i nic nie mieli.A szczupak bierze o każdej godz w dniu.Nie ma znaczenia zależy jak go zachęcimy!!!!!!!!!Życzę wszystkim powodzenia i do zobaczenia na rzece!

(2013/10/14 19:41)