Warta okolice Czeszewa

/ 3 odpowiedzi
Witam wędkował który¶ z kolegów na odcinku rzeki Warty w okolicy Czeszewa. Wybieram się w te tereny za jaki¶ czas  szukam opinii o tym miejscu i nasuwa mi się jeszcze takie pytanie, czy na tym odcinku który przepływa przez  Park Krajobrazowy Żerkowsko- Czeszewski mozna wedkowac czy troktuje sie go na zasadzie "wył±czonego"odcinka z wędkowania.jak np:  w rezerwatach gdzie nie można wędkować., Na Forum widziałem jaki¶ post o Czeszewie ale to z paru lat.
Jeżeli macie jakie¶ info piszcie . Pozdrawiam.
Albertus-88


ok widzę ze pytanie jest bez odpowiedzi no nic. w takim razie  koniec tematu. (2011/03/16 13:31)

wtrysk


Witam kolega jest nie cierpliwy a to wędkarzowi nie uchodzi. wiec mozna wedkowac na calej lini a kolega pisze o parku wiec powiem ze tam tez można łowić ale czy rozbijać biwak tego nie wiem biwakowałem od strony  CZESZEWA tam zerwał mi się rekordowy na pewno rekordowy szczupak pozatym zlowilem tam 7kg to był największy pyzatym leszcze oraz piękne plocie POZDRAWIAM (2011/03/18 12:25)

Albertus-88


Dobrze dzieki za informacje, i to na czas  bo w poniedziałek wybieram sie w te tereny  i bende  miał parę godzin czekania, a poco sie nudzić w aucie , zobacze wezme porzucam troczka , Jeszcze raz dzieki Pozdrawiam.:) (2011/03/19 08:46)