Zaloguj się do konta

Warta okolice zbiornika Jeziorsko

utworzono: 2011/03/09 17:57
endriut

Witam wszystkich.

Mam prośbę czy macie jakieś swoje miejscówki na Warcie przed i za zbiornikiem?

Chodzi mi głównie o to czy rybka na Warcie już się ruszyła, czy Jaśki już kąsają i czy płoć szykuje się do tarła...

W weekend mam zamiar wybrać się moczyć kija tylko nie wiem czy lepiej pod most na jaśki czy za tamę na płotki...

Może mi ktoś podpowie?

[2011-03-09 17:57]

Arbok

Kolego byłem ze 3 tygodnie temu za tama ludzi mało nikt nic nie lapal posiedzialem troszke z bolonka ale wial straszny wiatr nie za bardzo dało sie łowic ogulnie lipa straszna była ale teraz ostatnio jest troche cieplej wiec moze sie cos ruszylo sam chetnie dowiem sie czy cos sie dzieje wiec jak bedziesz to daj znac
  
  Pozdrawiam:D:D:D
[2011-03-09 18:29]

endriut

Witam!

Nie ma sprawy, jak wrócę to dam znać.

Natomiast jeżeli ktoś coś wie na ten temat to zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam.

[2011-03-09 22:08]

auratus 2

Witam . W zeszłym tygodniu za tamą była jeszcze lipa , zero brań i zero jakikolwiek objawów ,że w wodzie coś pływa . Przed samym mostem "Warckim" wysoka woda i chyba się nie wjedzie .Trzeba jeszcze parę dni poczekać .
[2011-03-10 08:12]

znajomy był pod zaporą w tygodniu bez brania nie ma ludzi chyba jeszcze trzeba będzie poczekać łowią na balinie na starorzeczu płotki nie byłem ,ale słyszałem
[2011-03-10 14:54]

pike2

Witajcie, i ja równiez byłem w niedziele sprawdzić co się dzieje za tamą, nie widziałem żadnego wędkarza i w wodzie żadnej rybki nie zobaczyłem, co latem widać ich ławice. [2011-03-10 21:56]

endriut

Witam!

Heh zobaczymy co się będzie działo ( o ile coś w ogóle się zdarzy) z utęsknieniem czekam buzika...

A jak było na pewno napiszę.

Pozdrawiam.

[2011-03-12 16:52]

endriut

Witam!

Panowie totalna lipa, ryby za tamą i dalej w Warcie w ogóle nie widać. Na 6 wędek żadnego brania przez 8 godzin...

Aha tylko kłusola nagrałem jak po drugiej stronie wytargał szczupala tarlaka ze 4 kg i do samochodu schował... Mam wszystko nagrane na aparacie tylko za bardzo nie wiem gdzie to wysłać...

W każdym razie na Warcie za tamą jeszcze rybki nie ma...

Pozdrawiam.

[2011-03-14 17:01]

gagisj

Ja byłem deczko dalej - Księże Młyny, tak jak u kolegi wyżej, 5 godzin bez brania. Pospacerowałem, martwa woda, nigdzie śladu jakiejkolwiek rybki. Trzeba poczekac.
[2011-03-14 18:15]

endriut

Mniej więcej tak wyglądało nasze łowienie :) [2011-03-14 18:31]

arek71

Witam wszystkich forumowiczów.Proszę o info na temat warty poniżej zapory.Potrzebuję wszelkich informacji-nigdy tam nie byłem,jaki dojazd ,jakie metody połowu ,dojazd ,zanęty  jakie rybki występują.Za wszelką pomoc dziękuję.
[2011-03-24 08:27]

arek71

Czy nikt tu nie zagląda .A może wszyscy są już nad wodą.Ponawiam pytanie ;jaka sytuacja na Warcie poniżej tamy na Jeziorsku.Interesuje mnie każda informacja.Nigdy tam jeszcze nie byłem.Pozdrawiam.

[2011-03-30 07:38]

endriut

Refresh... [2012-09-22 13:55]

endriut

Witam!Odświeżając temacik napiszę że na bacika na przepływankę w weekend nałowiłem tyle płoci i małych jaśków, że mnie do tej pory łapa boli :)Rybka sie ruszyła, tylko z miejscówkami problem :)Pozdrawiam. [2013-03-07 14:11]

Witam!Odświeżając temacik napiszę że na bacika na przepływankę w weekend nałowiłem tyle płoci i małych jaśków, że mnie do tej pory łapa boli :)Rybka sie ruszyła, tylko z miejscówkami problem :)Pozdrawiam.
i czym ty się chwalisz, że nachapałeś ryb w miejscu ich zimowania i przed wędrówkami tarłowymi? I jaka to niby wędkarska przyjemność chapać ryby w tym tłoku kłusoli? Nic nie widzisz niestosownego w tym, co tam się dzieje i czego sam jesteś uczestnikiem>

Młody jesteś a taki głupi, nic nie rozumiesz jaśku, że szkodzisz rybostanowi? Żal, bo myślałem, ze te roczniki maj ą już większą świadomość i trochę etyki, ale czarno to widzę.  [2013-03-07 14:53]

endriut

Witam!tatamarcelka!
To, że są brania wcale nie znaczy, że z nad wody wracałem z siatka pełną ryb. Nie napisałem, że w siatce miałem pełno płoci i jaśków (nawet nie rozwijałem siatki :) Natomiast inni ludzie łowiący nad rzeką w tym czasie (nie piszę że to byli wędkarze) mieli pełne siaty tej drobnicy, i jakoś żaden sobie na wzajem uwagi nie zwracał...Trochę denerwuje mnie fakt, że zostaję obrażany i wyzywany od kłusoli.Zastanów się proszę jak następnym razem będziesz kolego pisał komentarz...A co do kłusoli z Sieradza (nie obrażając wędkarzy) to poszukaj sobie wpisów na forum o "koledze" z Sieradza co upolował w okresie ochronnym szczupaka i nagrałem go na filmie. Film przekazałem do PZW SIERADZ i z tego co wiem nikt nic z tym nie zrobił...
[2013-04-02 13:26]

arys101

Witam wszystkich,proszę o informacje dotyczące warty poniżej zapory. Czy cos ciekawego się dzieje. Tak prawdę mówiąc pierwszy raz  byłem na Warcie w lutym i jestem pod wrażeniem. Może nie połowiłem ale bardzo spodobało mi się to miejsce. Do tej pory nie byłem tam ponieważ wyjechałem z PL. Chciałbym uzyskać informacje czy warto się wybrać, mam sporo drogi w to miejsce.Aha jeszcze jedno pytanie czy zawsze jest tam tylu niby wędkarzy łapiących na kotwicie i szarpiąp a gdy zwróci się uwagę to mówią czy to legalne bo to boczny trok? Jeżeli interesuje was Sulejów powoli rusza się ładny leszcz oraz linek.Pozdrawiam [2014-04-21 18:57]