Warta - Jeziorsko, Tama

/ 3 odpowiedzi
Witam Wszystkich!!

Jest to mój pierwszy post na forum "wedkuje.pl".

Chciałem zapytać czy ktoś już był na warcie za tamą. Jeśli tak to prosze o jakies wieści. Niebawem chce sie tam wybrać.

woblerl44


Jest to kolego łowisko o największym zagęszczeniu szarpakowców,etyczny wędkarz może spróbować szczęścia na lewym brzegu ok.800m od tamy ,trzeba jednak być nad wodą jeszcze w nocy aby zająć jakieś dobre miejsce,ryba stoi  w rynnie na krótkim odcinku,bolonka lub zestaw skrócony ,mocno sklejona i dociążona zanęta,jeżeli spinnigujesz można zapolować na jazia klenia lub okonia,ale trzeba zejść w dół rzeki gdzie jest trochę lużniej.Po prawej stronie ostatnio było słabo. (2012/03/11 22:05)

Kowal73


Jest to kolego łowisko o największym zagęszczeniu szarpakowców,etyczny wędkarz może spróbować szczęścia na lewym brzegu ok.800m od tamy ,trzeba jednak być nad wodą jeszcze w nocy aby zająć jakieś dobre miejsce,ryba stoi  w rynnie na krótkim odcinku,bolonka lub zestaw skrócony ,mocno sklejona i dociążona zanęta,jeżeli spinnigujesz można zapolować na jazia klenia lub okonia,ale trzeba zejść w dół rzeki gdzie jest trochę lużniej.Po prawej stronie ostatnio było słabo.

no i kolega wszystko wytłumaczył....he he to prawda i trzeba ih gonic bo nie po to kartę opłacam na wędkowaniu w le-galu, abym nic nie złowił bo mnie jakiś BAT rybę w sieć pogonił.ach..ale trzeba tam już od 5 czekać. (2012/03/11 22:54)

karpik89


Tak, to prawda.... nie stety tak jest. a co do zajmowania miejsca to chyba postawienie znicza jest odpowiednia metoda ;p widziałem ze tam sie sprawdza :D czasami jka sie przyjezdza to brzeg rzeki jka cmentarz wyglada ;p (2012/03/12 05:19)